Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2017-01-29 19:18:42
Bilis Medisonas / Billy Madison (1995)
1995 Filmai, Komedijos IMDB: 6.4

Bilis Medisonas / Billy Madison (1995)
(balsavo:3)

  • Metai: 1995
  • Žanras: Komedijos
  • Trukmė: ~89 min.
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Tamra Davis

Vaidina: Adam Sandler, Darren McGavin, Bridgette Wilson-Sampras, Bradley Whitford, Josh Mostel, Norm MacDonald, Mark Beltzman, Larry Hankin, Theresa Merritt, Dina Platias, Hrant Alianak, Vincent Marino, Jack Mather, Christopher Kelk, Marc Donato, Keith Cole, Chris Mei, Conor Devitt, Jared Durand, Jessica Nakamura…

Biliui Medisonui - 27-eri. Jis baisus tinginys, todėl jo tėtis, turtingas viešbučių savininkas, nusprendžia visus verslo reikalus ir pinigus patikėti ne sūnui, o viceprezidentui.

Tačiau Bilis likti skurdžium nenori. Jis įsipareigoja vėl eiti į mokyklą nuo pat pirmos iki dvyliktos klasės, išlaikti egzaminus ir įstoti į koledžą. Ir Bilis tikrai priimamas į pirmą klasę,.. o paskui pereina ir į antrą, o trečiojoje staiga susitinka savo mokyklos meilę, kuri dabar – jo mokytoja!

Biliui sekasi mokytis ir jis netgi išlaiko visus egzaminus, tačiau tėčio kompanijos viceprezidentas taip prigąsdina mokyklos direktorių, kad šis nutaria Bilį sužlugdyti...
Raktažodžiai: filmai, adam sandler filmai, nemokami filmai, komedijos, seni filmai, filmai online, online, filmux.eu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork