Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Po saulėlydžio / After the Sunset (2004)

Po saulėlydžio / After the Sunset (2004)
+5
(balsavo:1)

  • Metai: 2004
  • Žanras: Veiksmo, Komedijos, Kriminaliniai, Trileriai
  • Trukmė: 01:37:27
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Brett Ratner

Vaidina: Pierce Brosnan, Salma Hayek, Woody Harrelson, Don Cheadle, Naomie Harris, Chris Penn, Troy Garity, Obba Babatundé, Russell Hornsby, Mykelti Williamson, Rex Linn, Robert Curtis Brown, Mark Moses, Michael Bowen, Tony Ledard.

Maksas Burdettas ir jo gražuolė bendrininkė Lola traukiasi į Bahamus, Paradise (Rojaus) salą, kur ruošiasi pradėti naują gyvenimą. Jie tik ką pavogė jau antrąjį iš trijų garsiųjų Napoleono deimantų. Jų puiki finansinė ateitis garantuota, o kriminalinė veikla jau praeityje.

Tačiau Stanas, FTB agentas, septynerius metus atkakliai persekiojęs Maksą, negali patikėti, kad skandalingoji kriminalinė porelė nutarė pradėti ramų šeimyninį gyvenimą. Jis įsitikinęs, kad jiedu planuoja pavogti trečiąjį Napoleono deimantą, vieną iš didžiausių ir labiausiai vertinamų deimantų pasaulyje. Tai vienas iš trijų identiškų deimantų, nuimtų nuo Napaleono kardo prieš jam pasistraukiant į Elbos salą. Šiandien jo vertė – 70 milijonų dolerių.

Garsusis deimantas, kaip keliaujančios parodos eksponatas, kruiziniu laivu turi būti atvežtas į Rojaus salą netrukus po Makso ir Lolos atvykimo. Nepaisant to, kad neturi jurisdikcijos Karibuose, Stanas ruošiasi pagauti suktuosius Maksą ir Lolą pačiame operacijos įkarštyje – šįkart tai asmeniška!

Kai du priešininkai susitinka rojaus kampelyje, Maksas sąmoningai apverčia kortas ir siekia susidraugauti su nusivylusiu detektyvu: mielai supažindina jį su visais malonumais, kuriuos tik teikia žmogui nuostabioji sala. Stanas gi, nebesuvokdamas situacijos ir vaidmenų pasikeitimo, greitai prisitaiko prie lengvabūdiško Karibų gyvenimo būdo.ZLOwRK2rKJY
Raktažodžiai: Po saulėlydžio filmas online žiureti filma Po saulėlydžio filmai lietuviu kalba filmai be registracijos žiūrėti filmus internetu moviex.in

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau, SVEČIAI negali komentuoti šio filmo.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork