Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Vyras už pinigus / Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999)
1999 Filmai / Komedijos / Romantiniai IMDB: 5.7

Vyras už pinigus / Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999)
+32
(balsavo:8)

  • Metai: 1999
  • Žanras: Komedijos, Romantiniai
  • Trukmė: 01:28:51
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: WEB-DL
  • Režisavo: Mike Mitchell

Vaidina: Rob Schneider, William Forsythe, Eddie Griffin, Arija Bareikis, Oded Fehr, Gail O'Grady, Richard Riehle, Jacqueline Obradors, Big Boy, Amy Poehler, Dina Platias, Torsten Voges, Deborah Lemen, Bree Turner, Andrew Shaifer, Allen Covert, Elle King, Barry Cutler, Jackie Sandler, Karlee Holden…Jis nėra itin patrauklus. Ir net, kai užgesta šviesos, jis vis tiek… nėra itin patrauklus. Tačiau jis parsidavinėja moterims ir tai turbūt geriausia, ką moteris gali nusipirkti už 10$. Per kelias savaites paprastam baseinų valytojui ir žuvyčių specialistui Deuceui Bigallow (Rob Schneider) reikia surinkti 6000$, kad išvengtų didelių nemalonumų, kurių prisidarė apversdamas gerai apmokamo žigolo apartamentus.

Savo darbe negaudamas tokių pinigų, jis ryžtasi pats išmėginti žigolo profesiją. Nelabai žinodamas, ką reiškia šis žodis, Deuceas Bigallow pradeda naują savo karjeros etapą. Dažniausiai jam tenka susitikti su įvairių trūkumų turinčiomis moterimis, kurioms įtinka ir pelno jų palankumą.

Tačiau herojus sulaužo pagrindinę tokio amato profesiją "niekada neįsimylėti savo klienčių" ir vieną kartą ištirpsta dėl gražios blondinės (Arija Bareikis). Pastaroji, sužinojusi, kad už pasimatymus su ją Deuceui Bigallow buvo mokama, pareiškia - "Tarp mūsų viskas baigta". Ar iš tiesų viskas baigta? Ar pavyks laiku sutvarkyti suverstus apartamentus? Ar pavyks iš viso išnešti kailį sveikam?

Netikėti šios komedijos siužeto vingiai sukelia daug linksmų emocijų savo situacijų komiškumu ar net absurdiškumu. Filmas turėtų labai patikti gausiems juostos "Amerikietiškas pyragas" (American Pie) gerbėjams.
VilFTikXYh8
Raktažodžiai: Vyras už pinigus online filmas vyras už pinigus nemokami filmai filmai online Deuce Bigalow Male Gigolo (1999) filmai dykai moviex.in

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Komentarai (2)
Informacija
Mielas lankytojau, SVEČIAI negali komentuoti šio filmo.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork