Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2017-10-12 18:05:40
Silpnybės / Sveiki atvykę į rojų / Vice (2015)

Silpnybės / Sveiki atvykę į rojų / Vice (2015)
(balsavo:7)

  • Metai: 2015
  • Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Fantastinis, Trileris
  • Trukmė: 01:36:23
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Brian A Miller

Vaidina: Ambyr Childers, Thomas Jane, Bryan Greenberg, Bruce Willis, Johnathon Schaech, Charlotte Kirk, Brett Granstaff, Ryan O'Nan, David Gordon, Colin Egglesfield, Cameron Brexler, Jesse Pruett, Tyler Jon Olson, Don Harvey, Lydia Hull, Nikki BreAnne Wells, Douglas M. Griffin, Martin Blencowe, Damon Lipari, Ashley Kirk…
Verslininkas Džiulianas Maiklsas (Bruce Willis) sukūrė neregėtą pasaulį, kuriame galima pabėgti nuo įgrisusios kasdienybės. Į jį atvykę poilsiautojai gali išpildyti savo beprotiškiausias svajones. Šiame pasaulyje nėra taisyklių, įstatymų ir nėra pasekmių.

Utopiniame rojuje įkurdinti dirbtiniai gyventojai, kurie atrodo ir mąsto visai kaip žmonės ir pildo poilsiautojų įgeidžius. Tokius robotus atvykėliai gali žudyti, kovoti su jais, plėšti banką, vilioti ar juos mylėti. Viskas labai tikroviška.

Kai viena robotė tampa savarankiška ir pabėga, ji atsiduria tarp dviejų ugnių – ją gaudančių Džiuliano pakalikų ir detektyvo Rojaus, besistengiančio padaryti viską, kad uždarytų šį keistą kurortą ir visiems laikams sustabdytų plintančią agresiją.
Raktažodžiai: Sveiki atvykę į rojų ONLINE, Silpnybės 2015 online, nauji filmai, filmai internete, filmai dykai online, be registracijos, filmux.eu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork