Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2016-12-27 22:37:32
Fargo (1996)
1996 Filmai, Dramos, Kriminaliniai, Trileriai IMDB: 8.1

Fargo (1996)
(balsavo:1)

  • Metai: 1996
  • Žanras: Kriminaliniai, Dramos, Trileriai
  • Trukmė: 01:38:10
  • Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas)
  • Kokybė: BRRip
  • Režisavo: Joel Coen

Vaidina: William H. Macy, Steve Buscemi, Peter Stormare, Kristin Rudrüd, Harve Presnell, Tony Denman, Gary Houston, Sally Wingert, Kurt Schweickhardt, Larissa Kokernot, Melissa Peterman, Steve Reevis, Warren Keith, Steve Edelman, Sharon Anderson, Larry Brandenburg, James Gaulke, J. Todd Anderson, Michelle Suzanne LeDoux, Frances McDormand…

„Fargo“ yra koncentruota aplinkinio pasaulio parodija, kurioje pasijuokta iš kiekvieno – iš mūsų intrigų, nesusikalbėjimų, iš noro lengvai pasipelnyti, iš išsisukinėjimų ir melo (čia nepralenkiamas aktorius Wiliam H. Macy, vaidinantis prekiautoją automobiliais), iš policijos darbo, iš verslo magnatų, iš zombiško spoksojimo į TV ekraną ir net iš kriminalinio žanro juostų – siūlo galą šioje istorijoje randa ir neįtikėtina narsą parodo 7 mėnesį nėščia policininkė.
1996 m. pasirodęs „Fargo“ buvo sutiktas su didžiuliu pripažinimu – čia tas retųjų atvejų, kai sutampa tiek kritikų, tiek žiūrovų nuomonė ir visi jaučiasi patenkinti, dalindami liaupses filmui ir rekomenduodami būtinai jį pažiūrėti. Tais pačiais metais Kanų kino festivalyje „Fargo“ buvo įvertintas už geriausią režisūrą, o nėščią policininkę suvaidinusi aktorė Frances McDormand – už geriausią moters vaidmenį.
Raktažodžiai: fargo online, fargo lietuviskai, fargo 1996 online, fargo 1996 lietuviskai, filmai online, seni filmai online, geri filmai, filmux.eu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork