Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2017-03-01 21:36:52
Paskutinis raganų medžiotojas / The Last Witch Hunter (2015)

Paskutinis raganų medžiotojas / The Last Witch Hunter (2015)
(balsavo:6)

  • Metai: 2015
  • Žanras: Veiksmo, Nuotykiai, Fantastiniai
  • Trukmė: 01:46:34
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Breck Eisner

Vaidina: Vin Diesel, Rose Leslie, Elijah Wood, Ólafur Darri Ólafsson, Rena Owen, Julie Engelbrecht, Michael Caine, Joseph Gilgun, Isaach De Bankolé, Michael Halsey, Sloane Coombs, Lotte Verbeek, Dawn Olivieri, Inbar Lavi, Armani Jackson, Aimee Carrero, Bex Taylor-Klaus, David Whalen, Jack Erdie, Toussaint Raphael Abessolo…


Daugumai žmonių nieko neįtariant, šalia mums įprasto pasaulio egzistuoja ir kitas: raganų pasaulis. Jos gyvena tarp mūsų jau daugybę metų, vis regzdamos planus sunaikinti žmoniją. Nuo senų senovės su raganomis kovėsi ypatingi karžygiai, o geriausias iš jų buvo Kolderis (aktorius Vin‘as Diesel‘is).

Vieno mūšio metu Kolderiui pavyko nugalėti ne ką kitą, o pačią raganų karalienę. Mirdama ji prakeikė raganų medžiotoją, perleisdama jam savo nemirtingumą ir taip atskirdama nuo mylimos žmonos ir dukters ne tik šiame, bet ir pomirtiniame pasaulyje.

Bėgo laikas. Raganų medžiotojų vis mažėjo, galų gale liko vienintelis Kolderis. Dabar, praėjus daugybei metų, kažkokiu būdu sugebėjusi atgimti raganų karalienė vėl telkia savo armiją. Tam, kad ją nugalėtų ir išgelbėtų pasaulį, Kolderiui teks priimti neįsivaizduojamą sprendimą: pasikliauti raganos pagalba.
Raktažodžiai: Paskutinis raganų medžiotojas online, The Last Witch Hunter online, naujausi filmai, filmai 2015, fantastiniai filmai, be registracijos

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork