Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2017-01-06 11:31:37
Zebriukas Dryžius / Racing Stripes (2005)

Zebriukas Dryžius / Racing Stripes (2005)
(balsavo:2)

  • Metai: 2005
  • Žanras: Nuotykiai, Komedijos, Dramos, Šeimai, Sporto
  • Trukmė: 01:37:43
  • Kalba: Lietuvių (Dubliuotas)
  • Kokybė: DVDRip
  • Režisavo: Frederik Du Chau

Vaidina: Bruce Greenwood, Hayden Panettiere, Caspar Poyck, Gary Bullock, Wendie Malick, M. Emmet Walsh, Thandi Puren, Morne Visser, Dawn Matthews, Matt Stern, John Lesley, Graeme Hawkins, Tarryn Meaker, Frankie Muniz, Mandy Moore, Michael Clarke Duncan, Jeff Foxworthy, Joshua Jackson, Snoop Dogg, Joe Pantoliano…


Iš vieno miesto į kitą pervažiuojantis cirko karavano sunkvežimis netikėtai sugenda. Po neplanuoto sustojimo ir trumpo poilsio artistų trupė pratęsia kelionę, bet per neapsižiūrėjimą netyčia palieka krepšį su zebriuku. Mažylį suranda netoliese gyvenantis žirgų treneris Nolanas Volšas (įsk. Andrius Kaniava) ir jo dukrelė Dženė (įsk. Renata Kutinaitė), kuri labai nori pasilikti zebriuką namuose. Tėtis iš pradžių priešinasi tokiam sumanymui ir planuoja kuo greičiau susirasti pamesto gyvūno savininkus, bet kiek vėliau nusileidžia. Volšų fermoje Dryžiumi pavadintą zebriuką (įsk. Leo) draugiškai priima kiti gyventojai: ūmaus chakterio ponis Kuodžius (įsk. Vladas Bagdonas), patarimų nestokojanti geraširdė ožka Franė (įsk. Asta Baukutė), išsiblaškęs gaidys Redžis (įsk. Dainius Kazlauskas), dvi linksmosios musės (įsk. Kostas Smoriginas ir Vaidotas Martinaitis) ir pelikanas pravarde Žąsas (įsk. Vytautas Šapranauskas), kuris kažkodėl yra įsitikinęs, kad jį persekioja mafija.
Dryžius vis labiau pripranta prie naujo gyvenimo būdo ir pradeda save įsivaizduoti ne zebru, o žirgu. Netrukus jis pradeda svajoti apie galimybę sudalyvauti tikrose žirgų lenktynėse kaip lygiateisis narys.
Raktažodžiai: Zebriukas Dryžius online, Racing Stripes online, žiureti komedijas šeimai, nemokami filmai šeimai, filmai online, be registracijos, filmux.eu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork