Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2017-01-20 21:20:30
Spalio dangus / October Sky (1999)
1999 Filmai, Dramos, Biografiniai, Šeimai IMDB: 7.8

Spalio dangus / October Sky (1999)
(balsavo:1)

  • Metai: 1999
  • Žanras: Biografiniai, Dramos, Šeimai
  • Trukmė: 01:47:29
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Joe Johnston

Vaidina: Jake Gyllenhaal, Chris Cooper, Laura Dern, Chris Owen, William Lee Scott, Chad Lindberg, Natalie Canerday, Scott Thomas, Randy Stripling, Chris Ellis, Elya Baskin, Courtney Cole-Fendley, David Dwyer, Terry Loughlin, Kaili Hollister, David Copeland, Don Henderson Baker, Tom Kagy, Donald Thorne, Justin Whitsett…


Filmas sukurtas remiantis tikrais įvykiais, pagal Homero H. Hikamo Jaunesniojo (Homer H. Hickam Jr.) autobiografinį romaną. 1957-aisiais, kai Sovietų Sąjunga į kosmosą paleido pirmąjį palydovą "Sputnik", pasikeitė septyniolikmečio amerikiečio Homero Hikamo gyvenimas. Pirmiausia tai jis kartu su dar trim draugais tapo viso angliakasių miestelio pajuokos objektu. Argi nejuokinga, kad vaikiai, užuot žaidę futbolą ar padėję savo tėvams kasti anglis, skaičiuoja, braižo ir konstruoja... raketas?!

Homero tėvas nenorėjo nė girdėti sūnaus svaičiojimų apie jas. Vaikinus palaikė tik jų mokytoja. Tačiau ji nieko negalėjo pagelbėti, kai policija suėmė visą ketvertuką už tai, kad viena jų raketų neva sukėlė gaisrą. Rodės, kad svajos apie pergalę tiksliųjų mokslų ir technikos laimėjimų konkurse žlugo. Bet Homeras nepasiduos.
Raktažodžiai: Spalio dangus online, žiureti filma Spalio dangus, October Sky movie online, biografiniai filmai online, žiureti filmus nemokamai, filmux.eu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork