Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2017-02-04 15:05:35
Brajano gyvenimas / Life of Brian (1979)
1979 Filmai, Komedijos, Nuotykių IMDB: 8.1

Brajano gyvenimas / Life of Brian (1979)
(balsavo:1)

  • Metai: 1979
  • Žanras: Nuotykiai, Komedijos
  • Trukmė: 01:33:43
  • Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Terry Jones

Vaidina: Graham Chapman, John Cleese, Terry Gilliam, Eric Idle, Terry Jones, Michael Palin, Terence Bayler, Carol Cleveland, Kenneth Colley, Neil Innes, Charles McKeown, John Young, Gwen Taylor, Sue Jones-Davies, Peter Brett, John Case, Chris Langham, Andrew MacLachlan, Bernard McKenna, Spike Milligan…


Brajanas gimė arklidėje visai netoli Jėzaus, todėl yra laikomas mesiju, o visos jo pastangos įtikinti savo sekėjus, kad taip nėra, bevaisės.

Dėl aštrios religinės satyros filmą nepalankiai sutiko daugelis religinių bendruomenių vadovų. 2009-aisiais, po 30 metų, draudimas rodyti šį filmą galiausiai buvo atšauktas Velso Aberistvito miestelyje. Tuo tarpu Švedija, pasinaudodama dėl šio filmo kilusiu triukšmu, savo šalyje „Brajano gyvenimą“ reklamavo kaip „filmą, kuris toks smagus, kad buvo uždraustas Norvegijoje“.
Raktažodžiai: Brajano gyvenimas online, žiureti Brajano gyvenimas, Life of Brian (1979), senoviniai filmai, klasikos online, geri filmai, filmux.eu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork