Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2017-07-27 10:43:59
Kitas pasaulis 4: Pabudimas / Underworld: Awakening (2012)

Kitas pasaulis 4: Pabudimas / Underworld: Awakening (2012)
(balsavo:8)

  • Metai: 2012
  • Žanras: Veiksmo, Fantastiniai, Siaubo
  • Trukmė: 01:28:34
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Måns Mårlind, Björn Stein

Vaidina: Kate Beckinsale, Stephen Rea, Michael Ealy, Theo James, India Eisley, Sandrine Holt, Charles Dance, Kris Holden-Ried, Jacob Blair, Adam Greydon Reid, Catlin Adams, Robert Lawrenson, Lee Majdoub, John Innes, Tyler McClendon, Panou, Ian Rozylo, Benita Ha, Christian Tessier, Kurt Max Runte…Ketvirtoji serija radikaliai perkraus „Kitą pasaulį“. Seksuali ir gundanti vampyrė Selena (aktorė Kate Beckinsale ketvirtą kartą atlieka jau kultiniu laikomą vaidmenį) prabunda po 12 metų miego stikliniame narve visiškai kitokiame, siaubingai žiauriame ir nepakančiame pasaulyje be jokios tolerancijos nemirtingiesiems.

Per tą laiką žmonės jau išsiaiškino ilgai slėptas paslaptis apie Vampyrų ir Vilkolakių klanų egzitenciją. Jie velniškai supyko dėl nekviestų svečių invazijos ir pasiryžo išnaikinti tarpusavyje konfliktuojančius tamsos karius.

Totalinį ir žūtbūtinį karą organizuojanti biotechnologijų korporacija "Antigen" užsimojo sukurti super galingus, milžiniškus ir frankenšteiniškus Vilkolakius. Nuolatiniai eksperimentai signalizuoja, kad atsparūs bet kokiems ginklams naujos kartos monstrai sugebės nušluoti nuo Žemės paviršiaus visus nereikalingus piliečius.

Vienintelė Selena nenori susitaikyti su artimiausios ateities genocido perspektyva. Ji net neįtarė, kad atgulė į miego komą jau būdama nėščia. Paslaptingomis aplinkybėmis gimusios dukrelės venomis teka vampyrų ir vilkolakių kraujas. Unikali mergaitė yra dviejų nesutaikomų priešų hibridė, kurią moksliniuose tyrimuose "Antigen" blogio genijai.
Raktažodžiai: Kitas pasaulis 4: Pabudimas 2012, Kitas pasaulis 4 online, žiureti filma Kitas pasaulis 4, Underworld: Awakening, filmai online, filmux.eu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork