Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2017-01-28 21:35:45
Gražuoliukas / Rabbit Without Ears (2007)
2007 Filmai, Komedijos, Romantiniai IMDB: 6.6

Gražuoliukas / Rabbit Without Ears (2007)
(balsavo:1)

  • Metai: 2007
  • Žanras: Komedijos, Romantiniai
  • Trukmė: 01:56:03
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Til Schweiger

Vaidina: Til Schweiger, Nora Tschirner, Matthias Schweighöfer, Alwara Höfels, Jürgen Vogel, Rick Kavanian, Armin Rohde, Wolfgang Stumph, Christian Tramitz, Barbara Rudnik, Zora Holt, Gregor Bloéb, Nina Proll, Pasquale Aleardi, Sonsee Neu, Wladimir Klitschko, Yvonne Catterfeld, Emma Schweiger, Fahri Yardim, Lena Amende…


Žurnalistas Ludo, užsidirbęs aštuonis mėnesius kalėjimo, išleidžiamas bandomajam laikotarpiui su sąlyga, kad 300 valandų dirbs viešųjų darbų vietos vaikų darželyje. Kaip prižiūrėti mažamečius jis nelabai įsivaizduoja, bet vaikų grupėje dirba jo sena pažįstama Ana iš mokyklos laikų, iš kurios bjauriai šaipėsi mokykloje.

Ir štai dabar toji keistoji mokyklos mergaičiukė virto beveik modeliu. O ką daryti su modeliais Ludo žino. Tačiau Ana senam pažįstamam turi savų planų.
Raktažodžiai: Gražuoliukas 2007 online, žiureti filma Gražuoliukas, Gražuoliukas filmas online, Rabbit Without Ears (2007), filmai online, filmux.eu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork