Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2017-01-28 22:34:06
Pagrobimas / Taken (2008)
2008 Filmai, Veiksmo, Trileriai IMDB: 7.8

Pagrobimas / Taken (2008)
(balsavo:1)

  • Metai: 2008
  • Žanras: Veiksmo, Trileriai
  • Trukmė: ~93 min.
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Pierre Morel

Vaidina: Liam Neeson, Maggie Grace, Leland Orser, Jon Gries, David Warshofsky, Holly Valance, Katie Cassidy, Xander Berkeley, Olivier Rabourdin, Gérard Watkins, Famke Janssen, Marc Amyot, Arben Bajraktaraj, Radivoje Bukvic, Mathieu Busson, Michel Flash, Nicolas Giraud, Rubens Hyka, Camille Japy, Valentin Kalaj…

Septyniolikmetė Kim (akt. Magie Grace) gyvena Kalifornijoje su mama (akt. Famke Janssen) ir patėviu Stiuartu (akt. Xander Berkeley). Paauglė gyvena prabangoje ir pritekliuje - jos patėvis turtingas verslininkas.Tačiau nieks jos nemyli taip, kaip tėtis - buvęs slaptųjų tarnybų agentas Brajanas Milsas (akt. Liam Neeson). Kim - vienintelis tėčio džiaugsmas. Kai Kim tėvai skyrėsi, jis dėl savo mylimos dukrelės Kim paliko tarnybą, kad galėtų būti kuo arčiau jos - Kalifornijoje.

Brajanas taip myli savo dukrelę, kad pasiruošęs dėl jos padaryti bet ką. Kai Kim paprašo tėčio pasirašyti tėvų sutikimą kelionei į Paryžių, Brajanas ilgai negalvojęs sutinka. Tokia kelionė amerikietei merginai pasitaiko galbūt kartą gyvenime, tad tėtis nesiryžta iš dukters atimti tokį nuotykį. Netrukus Kim su drauge Amanda (akt. Katy Cassidy) išsiruošia į didįjį nuotykį...

Nuotykiai Paryžiuje prasideda, tačiau ne tokie, kokių tikėjosi merginos. Pirmasis prancūziškas nuotykis atrodo gana romantiškas - Kim ir Amandą oro uoste užkalbina patrauklus vaikinas. Jis pasiūlo merginoms važiuoti vienu taksi: esą Paryžiuje taksi labai brangus. Merginos sutinka ir pakeliui tarp jaunuolių užsimezga pokalbis, kuris baigiasi tuo, jog Piteris (akt. Nicolas Giraud) - naujasis jų pažįstamas - pakviečia Amandą ir Kim į vakarėlį. Piteris elgiasi tarsi riteris iš pasakų - jis merginas iš taksi išlaipina pirmas, o tik po to patraukia savo keliais. Tačiau Piterio keliai labiau panėši į šunkelius, o riteriškumas turi antrąją - tamsiąją - pusę...Vietoj romantiško Paryžiaus Kim ir Amanda gauna košmariškąjį Paryžių. Tačiau dar didesnis košmaras laukia Brajano - galiausiai sulaukęs dukters skambučio, jis sužino, kad jo duktė ir jos draugė pagrobtos. Merginas pagrobė albanų mafija, užsiimanti prekyba žmonėmis. Brajanas - senas slaptųjų tarnybų vilkas ir jis puikiai supranta, kas gresia merginoms, patekusioms į prekiautojų žmonėmis rankas. Tačiau Brajanas taip pat puikiai žino ir tai, kiek nedaug pagalbos sulauks iš oficialių teisėsaugos pareigūnų ir specialųjų tarnybų.

Brajanas nusprendžia, jog vienintelė išeitis - pačiam skristi į nelemtąjį Paryžių ir ieškoti dukters bei jos draugės pėdsakų.
Raktažodžiai: filmai, nemokami filmai, naujausi filmai, online, nemokamai, pagrobimas online, naujausi, filmux.eu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork