Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2017-02-10 22:58:05
Klyksmas 3 / Scream 3 (2000)
2000 Filmai, Mistiniai, Trileriai, Siaubo IMDB: 5.5

Klyksmas 3 / Scream 3 (2000)
(balsavo:1)

  • Metai: 2000
  • Žanras: Siaubo, Mistiniai, Trileris
  • Trukmė: 01:56:35
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Wes Craven

Vaidina: Liev Schreiber, Beth Toussaint, Roger Jackson, Kelly Rutherford, Neve Campbell, Courteney Cox, Julie Janney, Richmond Arquette, Patrick Dempsey, Lynn McRee, Nancy O'Dell, Ken Taylor, Scott Foley, Roger Corman, Lance Henriksen, Josh Pais, Deon Richmond, Matt Keeslar, Jenny McCarthy, Emily Mortimer…


Pirmųjų “Klyksmų” gerbėjai nujaučia, ko galima laukti iš trečiosios trilogijos dalies. Beje, Wes Craven ir neslėpė, kad šį kartą veiksmas plėtosis kino studijoje, kurioje filmuojama trečioji siaubuko “smūgis peiliu” serija.

Jeigu pamiršote, iš kur atsirado tas smūgis, tai autorius jums primins. Šis kūrinys – tai žurnalistės Geilės Vezers bestselerio ekranizacija. Žurnalistė buvo “kruvinos dramos su maniakais” dalyvė, visus savo įspūdžius rūpestingai užrašė, o dabar kontroliuoja, kad jie būtų deramai perkelti į ekraną.

Visi likę gyvi įvykių herojai tapo garsenybėmis, bet į savo šlovę reaguoja skirtingai. Sidnė Preskot pasikeitė pavardę ir apsigyveno kalnuose. Geilė rašo knygą po knygos. Diujis, buvęs Geilės draugas, dirba filmo konsultantu ir laisvalaikiu miega su pagrindinio vaidmens atlikėja Dženifere, kuri vaidina Geilę.

Aišku, kad tokia situacija vėl priverčia atsirasti maniakui kuris pradeda medžioti filmavimo grupės narius.
Raktažodžiai: Klyksmas 3 2000 online, žiureti filma Klyksmas 3, Klyksmas 3 filmas online, Scream 3 (2000) online, siaubo filmai, filmas online, filmux.eu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork