Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2017-02-12 23:31:12
Rimtas vyrukas / A Serious Man (2009)
2009 Filmai, Dramos, Komedijos IMDB: 7.0

Rimtas vyrukas / A Serious Man (2009)
(balsavo:1)

  • Metai: 2009
  • Žanras: Komedijos, Dramos
  • Trukmė: 01:45:36
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Ethan Coen, Joel Coen

Vaidina: Michael Stuhlbarg, Richard Kind, Fred Melamed, Sari Lennick, Aaron Wolff, Jessica McManus, Peter Breitmayer, Brent Braunschweig, David Kang, Benjamin Portnoe, Jack Swiler, Andrew S. Lentz, Jon Kaminski Jr., Ari Hoptman, Alan Mandell, Amy Landecker, George Wyner, Michael Tezla, Katherine Borowitz, Steve Park…


Laris Gopnikas dirba fizikos profesoriumi. Jis gali prirašyti pilną lentą formulių, paaiškinančių įvairius reiškinius ir netgi pasaulio egzistavimą. Tačiau, deja, jo paties tai nebeįtikina tuo, kad visame kame yra prasmė.
Pastaruoju metu jo gyvenimas ritasi pakalnėn ir Laris neranda paaiškinimo tam, kodėl tai vyksta. Lario žmona palieka jį dėl geriausio jo draugo Sajaus.
Keisčiausia, jog anot jos, Larį ji palieka ne todėl, kad karštai pamilo Sajų, o todėl, kad Lario gyvenimas ritasi pakalnėn ir ji nenori su tuo turėti nieko bendra. Sakykit, ar tai galima suvokti sveiku protu?
Raktažodžiai: Rimtas vyrukas 2009 online, žiureti filma Rimtas vyrukas, Rimtas vyrukas filmas online, A Serious Man (2009) online, filmas online, filmux.eu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork