Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2017-03-20 01:41:33
Absoliutus blogis: pabaiga / Resident Evil: The Final Chapter (2016)

Absoliutus blogis: pabaiga / Resident Evil: The Final Chapter (2016)
(balsavo:10)

  • Metai: 2016
  • Žanras: Veiksmo, Siaubo, Fantastiniai, Trileriai
  • Trukmė: 01:47:02
  • Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas)
  • Kokybė: WEB-DL
  • Režisavo: Paul W.S. Anderson

Vaidina: Milla Jovovich, Iain Glen, Ali Larter, Shawn Roberts, Eoin Macken, Fraser James, Ruby Rose, William Levy, Rola, Ever Anderson, Mark Simpson, Milton Schorr, Siobhan Hodgson, Joon-Gi Lee, Aubrey Shelton, Caroline Midgley, Dylan Skews, Kevin Otto, Lee Raviv, Deniel Denysschen…


„Absoliutus blogis: Pabaiga“. Paskutinėje sagos dalyje žmonijos likučiai kyla į žūtbūtinę kovą.

Nuo pirmosios „Absoliutaus blogio“ dalies pasirodymo kinuose praėjo jau penkiolika metų. Pagal populiarų kompanijos „Capcom“ to paties pavadinimo vaizdo žaidimą 2002 m. sukurtas filmas tapo vienu pirmųjų pavyzdžių, kaip kompiuterinis žaidimas virsta ne mažiau populiaria kino juosta. Milos Jovovich įkūnytos pagrindinės serijos herojės Alisos nuotykiai, papasakoti penkiuose filmuose, kino teatruose surinko daugiau nei milijardą dolerių ir tapo visų laikų sėkmingiausia kompiuterinio žaidimo ekranizacija.

Šeštoji – ir paskutinė – filmų serijos dalis prasideda praėjus porai savaičių nuo penktosios dalies („Absoliutus blogis: Atpildas“) pabaigos. Vašingtone susitelkę žmonijos likučiai ruošiasi paskutinei kovai su besiartinančia zombių ir naujai išvestų padarų-mutantų armija. Nelygių jėgų akivaizdoje Alisa sužino sukrečiančią naujieną: jos amžinasis priešas – korporacija „Umbrella“ – sugebėjo pagaminti viruso priešnuodį, kuris galėtų išgelbėti žmonijos likučius ir pakeisti istoriją. Suprasdama, kad tai – paskutinė viltis, Alisa ryžtasi keliauti ten, kur viskas prasidėjo: į Rakuno miestą, kur įsikūrusi pagrindinė „Umbrella“ būstinė.

Zombių ir mutantų armijai vis labiau spaudžiant paskutiniuosius žmones Vašingtone, Alisa puola į beprotiškas lenktynes su laiku. Prie merginos prisijungia keletas senų bičiulių ir netikėtas naujas sąjungininkas. Nors ir menkomis pajėgomis, tačiau su didžiuliu ryžtu Alisa ir jos draugai padarys viską, kad sugriautų „Umbrella“ planus ir išgelbėtų žmoniją.
Raktažodžiai: Absoliutus blogis: pabaiga 2016, žiureti Absoliutus blogis, Absoliutus blogis 7 2016 filmas online, filmai 2016, filmai online, filmux.eu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork