Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2017-02-24 22:46:08
Sutemų samurajus / The Twilight Samurai (2002)
2002 Filmai, Dramos, Istoriniai IMDB: 8.1

Sutemų samurajus / The Twilight Samurai (2002)
(balsavo:1)

  • Metai: 2002
  • Žanras: Dramos, Istoriniai
  • Trukmė: 02:09:02
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Yôji Yamada

Vaidina: Hiroyuki Sanada, Rie Miyazawa, Nenji Kobayashi, Ren Ôsugi, Mitsuru Fukikoshi, Kanako Fukaura, Hiroshi Kanbe, Miki Itô, Erina Hashiguchi, Reiko Kusamura, Setsuko Tanaka, Kii Mizuno, Yuuki Natsusaka, Astushi Maeda, Tsukasa Sugawara, Kôichi Taniguchi, Teruhiko Tanaka, Takako Miyashima, Sachiko Takada, Mayu Komori…


Seibėjus Igučis, palaidojęs džiova sirgusią žmoną, lieka gyventi su dviem dukrelėm ir sena motina. Pagrindinis vyriškio rūpestis – šeima. Draugai dažnai šaiposi iš našlio, kuris neturi laiko net išgerti taurelės ir pasėdėti vyriškoje draugijoje. Jis kiekvieną vakarą skuba namo pas dukreles Kajano ir Ito. Mergaitės labai myli savo tėvą, nors ir girdi aplinkinių pašaipas apie jį.

Giminės skatina Seibėjų vėl vesti ir net suranda jam nuotaką, tačiau vyriškis nenori savo gyvenimo susieti su nemylima moterimi. Kartą atsitiktinai jis išgirsta, kad jo vaikystės draugė Tomoja išsiskyrė su vyru, turtingu samurajumi, už kurio buvo prievarta ištekinta.

Tomoja ima lankytis Seibėjaus namuose, rūpintis mergaitėmis. Jaunos, kadaise mylėtos moters buvimas šalia pakeičia Seibėjaus gyvenimą. Gindamas Tomojos garbę jis susikauna su jos skriaudėju. Ši dvikova išgarsina Seibėjų visoje apylinkėje. Mat narsus vyras stojo prieš savo priešininką apsiginklavęs tik lazda, kai šis tuo tarpu kovojo kalaviju. Seibėjus laimi dvikovą ir pasirodo esąs puikus karys.
Raktažodžiai: Sutemų samurajus 2002 online, žiureti Sutemų samurajus, Sutemų samurajus filmas online, istoriniai filmai, filmai online, filmux.eu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork