Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2017-02-27 20:43:12
Pamatysime sapne / I'll See You in My Dreams (2015)

Pamatysime sapne / I'll See You in My Dreams (2015)
(balsavo:1)

  • Metai: 2015
  • Žanras: Komedijos, Dramos, Romantiniai
  • Trukmė: 01:36:33
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Brett Haley

Vaidina: Blythe Danner, June Squibb, Rhea Perlman, Mary Kay Place, Aarti Mann, Martin Starr, Mark Adair-Rios, Ashley Spillers, Sam Elliott, Caroline Lagerfelt, Max Gail, Arthur Roberts, Harold Cannon-Lopez, Vic Polizos, Michael Yama, Kevin Wheatley, Shoniqua Shandai, Reid Scott, Malin Akerman, Jocelyn Ayanna…


Staigi mirtis sugriauna nusistovėjusį Kerol gyvenimą. Ji sugrįžta į pažinčių pasaulį pirmą kartą per 20 metų. Ja rūpinasi net du vyrai. Ji keičia savo požiūrį į gyvenimą senatvėje.

Šioje juostoje sutinkame Blythe Danner geriausiame jos vaidmenyje per daug metų. Šioje juostoje ji – į pensiją išėjusi našlė, kuri nusprendžia surizikuoti ir vėl pradėti vaikščioti į pasimatymus. Nors „ant popieriaus“ ši indie komedija skamba ne itin įdomiai, tačiau šis antrasis režisieriaus Bretto Haley darbas kine ne tik turi savotiško žavesio, bet ir surenka stiprų seniai matytų vyresniosios kartos aktorių kolektyvą. Taip, filmo tematika bus artimesnė vyresniam žiūrovui, tačiau kaip galima pasakyti „ne“ filmui, kuriame septyniasdešimtmetis sako potencialiai antrajai pusei: „herpeso neturiu, bet jei tu turi – tai ne kliūtis“.

Juosta nėra labai originali ar unikali, kai kurios scenos ar siužeto vingiai gana nuspėjami (pavyzdžiui, kai visos bičiulės apsirūko medicininės marihuanos), tačiau net ir tai išgelbėja stiprus aktorių kolektyvas, gebantis net akivaizdžius stereotipus pakelti į aukštesnį lygmenį. Be to, geras, gražus, šiltas – tebūnie ir nuspėjamas – filmas ne visada yra blogai. Tiesiog galvokite apie jį kaip apie kinematografinį švelnaus vilnonio pledo atitikmenį, puikiai tinkantį tam vakarui, kai kažkodėl nėra nuotaikos.
Raktažodžiai: Pamatysime sapne 2015, žiureti filma Pamatysime sapne, Pamatysime sapne filmas online, romantiniai filmai, filmai online, filmux.eu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork