Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2017-03-03 21:40:24
Mirtini triukai. Hario Hudinio paslaptis / Death Defying Acts (2007)
2007 Filmai, Dramos, Romantiniai, Trileriai IMDB: 5.8

Mirtini triukai. Hario Hudinio paslaptis / Death Defying Acts (2007)
(balsavo:1)

  • Metai: 2007
  • Žanras: Dramos, Romantiniai, Trileriai
  • Trukmė: 01:36:28
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Gillian Armstrong

Vaidina: Guy Pearce, Catherine Zeta-Jones, Timothy Spall, Saoirse Ronan, Malcolm Shields, Leni Harper, Ralph Riach, Olivia Darnley, Anthony O'Donnell, Billy McColl, James Holmes, Melanie Harris, Aileen O'Gorman, Raymond Griffiths, Shaun Mason, Tom Cotcher, Joanne Cummins, Carol Robb, Mark Carter, MacKay Crawford…


Filmas apie vieną garsiausių visų laikų iliuzionistų, daugelio šiuolaikinių triukų ir metodų pradininką, eskeipologistą..

Hudinis buvo bene pirmasis iliuzionistas, savo žinias ir talentą taip pat panaudojęs ir teigiančių turį paranormalių galių žmonių demaskavimui. Išmanymas, kaip atliekami triukai, padėjo jam pastebėti net tokias apgavystes, kurių negalėdavo suprasti ir mokslininkai.


Geras Hudinio draugas, Seras Artūras Konan Doilis labai stipriai tikėjo į dvasias ir kitus paranormalius reiškinius. Ilgą laiką jis tiesiog atsisakė tikėti iliuzionisto demonstruojamais įrodymais, kad tokie žmonės tėra apgavikai.

Tačiau galiausiai nusprendė, kad pats Hudinis iš tiesų turi paranormalių galių, ir dėl kažkokių priežasčių jas naudoja diskredituoti kitiems mediumams bei įrodinėti, kad tokios galios neegzistuoja. Šie nesutarimai buvusius draugus pavertė viešais priešais.
Raktažodžiai: Mirtini triukai. Hario Hudinio paslaptis 2007 online, Mirtini triukai 2007 online, Death Defying Acts (2007), filmai online, filmux.eu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork