Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2017-03-05 21:10:50
Maištas Keino laive / The Caine Mutiny (1954)
1954 Filmai, Dramos, Kariniai IMDB: 7.9

Maištas Keino laive / The Caine Mutiny (1954)
(balsavo:1)

  • Metai: 1954
  • Žanras: Dramos, Kariniai
  • Trukmė: 02:04:35
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Edward Dmytryk

Vaidina: Humphrey Bogart, José Ferrer, Van Johnson, Fred MacMurray, Robert Francis, May Wynn, Tom Tully, E.G. Marshall, Arthur Franz, Lee Marvin, Warner Anderson, Claude Akins, Katherine Warren, Jerry Paris, Steve Brodie, David Alpert, Don Anderson, Herbert Anderson, James Best, Whit Bissell…


Antrojo pasaulinio karo metai. Naujai paskirtas karinio laivo vadas, leitenantas komandoras Filipas Francis Kvigas iš karto geležine ranka įveda griežtą drausmę ir visi pajunta, kad vado nervai pakrikę. Kai laivas patenka į didžiulę audrą, dėl netikusių vado nurodymų kyla grėsmė nuskęsti, tad karininkai patys imasi vadovauti laivui.

Atplaukus į uostą, vadovavimą perėmęs leitenantas Stivas Marikas dėl maišto stoja prieš tribunolą. Jo ginti imasi leitenantas Barnis Grinvaldas. Kad išvengtų bausmės, nušalintas vadas iškraipo faktus, o tyrimus daręs psichiatras jokių psichikos nukrypimų neranda. Netrukus neadekvatus Kvigo elgesys lemia, kad Stivas išteisinamas. Bet kai karininkai susirenka švęsti pergalės, paaiškėja, kad ne viskas buvo taip, kaip atrodo.

Filmas nominuotas 7 „Oskarams“, 2 BAFTA prizams, rodytas tarptautinio Venecijos kino festivalio konkursinėje programoje. Iš viso pelnė 13 kino nominacijų.
Raktažodžiai: Maištas Keino laive 1954 online, The Caine Mutiny (1954), žiureti filma Maištas Keino laive, kariniai filmai, filmai online, filmux.eu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork