Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Džefas, gyvenantis namuose / Jeff, Who Lives at Home (2011)
2011 Filmai / 2011 metų / Dramos / Komedijos IMDB: 6.5

Džefas, gyvenantis namuose / Jeff, Who Lives at Home (2011)
+5
(balsavo:1)

  • Metai: 2011
  • Žanras: Komedijos, Dramos
  • Trukmė: 01:23:02
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Jay Duplass, Mark Duplass

Vaidina: Jason Segel, Ed Helms, Susan Sarandon, Judy Greer, Rae Dawn Chong, Steve Zissis, Evan Ross, Benjamin Brant Bickham, Lee Nguyen, Tim J. Smith, Ernest James, David Kency, Raion Hill, Zac Cino, Lance E. Nichols, Carol Sutton, Joe Chrest, Katie Aselton, J.D. Evermore, John Neisler…


Artimųjų nepasirinksi, o šitoje šeimoje kiekvienas vis kitoks. Trisdešimtmetis Džefas - neapsisprendžiantis tinginys, gyvenantis su mama jos namo rūsyje. Jis neturi darbo ir per dienas užsiima likimo siųstų ženklų paieškomis. Kartais tai priveda prie idiotiškiausių situacijų.

Jo brolis Patas - organizuotas, veiklus, vedęs, tačiau, deja, ne ką laimingesnis už Džefą. Nusipirkęs poršė, kuris tikrai ne jo kišenei, Patas galutinai supykdo žmoną, su kuria ir šiaip jau turėjo ne idealiausius santykius.

Vyrukų mama Šaron išgyvena dėl sūnų nelaimių, bet nežino kaip padėti šiems suaugusiems vyrams. Netikėtai susitikę gatvėje broliai pamato Pato žmoną, su kitu vyru einančią į viešbutį. Jie imasi porelės sekimo.

Ši diena privers brolius atverti savo širdis, pabandyti suprasti vienam kitą ir padėti būti laimingiems.

Džefą vaidina garsus komikas Jasonas Segelas, išgarsėjęs serialu "Kai susipažinau su Jūsų mama", jo brolį Patą įkūnija ne mažiau talentingas, seriale "Biuras" vaidinęs aktorius Edas Helmsas, o jų mamą vaidina Holivudo įžymybė Susan Sarandon.Raktažodžiai: Džefas gyvenantis namuose 2011 online Jeff Who Lives at Home (2011) online Komedijos nemokami filmai moviex.org

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau, SVEČIAI negali komentuoti šio filmo.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork