Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2017-02-15 08:52:55
Kitas Pasaulis / Underworld (2003)

Kitas Pasaulis / Underworld (2003)
(balsavo:5)

  • Metai: 2003
  • Žanras: Veiksmo, Fantastiniai, Siaubo, Trileriai
  • Trukmė: 02:01:10
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Len Wiseman

Vaidina: Kate Beckinsale,Scott Speedman,Michael Sheen,Shane Brolly,Bill Nighy,Erwin Leder,Sophia Myles,Robbie Gee,Wentworth Miller,Kevin GreviouxJau daugelį šimtmečių vampyrai ir vilkolakiai kovoja tarpusavyje. XXI amžiuje didelė vilkolakių gentis glaudžiasi požeminiame bunkeryje, o vampyrai, vadovaujami gražiosios Selenos, gyvena senovinėje pilyje. Vieno susirėmimo metro stotyje metu į šią dvikovą įsipainioja ir žmogus – gydytojas Maiklas.

Atsitiktinai susipažinęs su vampyrų būrio vade Selena, jis pamilsta gražuolę ir jau nebeįsivaizduoja savo gyvenimo be jos. Tačiau nei Maiklas, nei Selena nežino, kad vilkolakiai jau keletą metų medžioja Maiklą, nes jis – vienintelis žmogus, tolimas nemirtingųjų būtybių palikuonis.

Jo genetinis kodas yra savotiškas raktas, galintis atskleisti nemirtingumo paslaptį. Vilkolakiai nori sukurti super sutvėrimą - nemirtingą, nepažeidžiamą ir neturintį jokios moralės. Šiam tikslui jie privalo gauti Maiklo DNR.

Be žmogiškosios grandies jiems nepavyksta sujungti savo ir vampyrų DNR. Vienintelė makabriškos sintezės galimybė – Maiklo genuose užkoduota informacija.

Greitai ir Selena supranta, kodėl jos priešai taip susidomi Maiklu. Ji mėgina išgelbėti mylimąjį, tačiau vilkolakis Lučianas spėja įkąsti vaikinui, o tai reiškia, kad jis taip pat taps vilkolakiu.
Raktažodžiai: Kitas Pasaulis 2003 online, žiureti filma Kitas Pasaulis, Kitas Pasaulis filmas online, Underworld (2003) online, filmai online, filmux.eu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork