Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2017-06-12 21:15:03
Nesutramdomoji Anželika / Untamable Angelique (1967)

Nesutramdomoji Anželika / Untamable Angelique (1967)
(balsavo:1)

  • Metai: 1967
  • Žanras: Nuotykiai, Istorinis, Romantinis
  • Trukmė: 01:22:13
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Bernard Borderie

Vaidina: Michèle Mercier, Robert Hossein, Roger Pigaut, Christian Rode, Ettore Manni, Bruno Dietrich, Pasquale Martino, Sieghardt Rupp, Poldo Bendandi, Omero Capanna, Renato De Carmine, Arturo Dominici, Alberigo Donadeo, Mino Doro, Paolo Giusti, Jean-Louis Jemma, Rico Lopez, Gaby Mesée, Paul Muller, Jean-Claude Pascal…

Veiksmas vyksta Viduržemio jūroje ir Šiaurės Afrikoje Liudviko XIV amžininko Mulėjaus Ismailio, vadinamo „Islamo kardu“, laikais. Šis valdovas įkūrė imperiją, kuri driekėsi nuo Viduržemio jūros iki Nigerio krantų ir iki Nilo ištakų.
Anželika atkakliai ieško savo pirmojo vyro grafo Žofrėjaus de Peirako. Jai nutinka neįtikinamiausių nuotykių. Šį kartą ji rizikuoja pražudyti ne tik kūną, bet ir dvasią.
Vydamasi vyro šmėklą, kuri bėga nuo jos kaip dykumų miražas, gražioji Anželika išgyvena kupinas aistros ir tragizmo valandas. Kaip bjauri vergija ir Rytų žavesys paveikia mūsų heroję? Ar visų vėjų blaškoma valtelė pasieks ramų užutėkį? Ar Anželika vėl galės džiaugtis namų židinio jaukumu? Gal pagaliau bus atskleista grafo de Peirako dingimo paslaptis?
Raktažodžiai: Nesutramdomoji Anželika online, Anželika filmas online, žiureti filma Nesutramdomoji Anželika, filmai dykai, filmai online, filmux.eu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork