Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2017-07-04 00:13:12
Volstrytas: pinigai nesnaudžia / Wall Street: Money Never Sleeps (2010)
2010 Filmai, Dramos IMDB: 6.2

Volstrytas: pinigai nesnaudžia / Wall Street: Money Never Sleeps (2010)
(balsavo:1)

  • Metai: 2010
  • Žanras: Dramos
  • Trukmė: 02:12:58
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Oliver Stone

Vaidina: Richard Stratton, Harry Kerrigan, Michael Douglas, Carey Mulligan, Shia LaBeouf, Sunil Hirani, Maria Bartiromo, Austin Pendleton, Thomas Belesis, Frank Langella, Eric Purcell, Christian Baha, John Buffalo Mailer, Melissa Lee, Annika Pergament, Julianne Michelle, Vanessa Ferlito, Greg Hildreth, Darin Guerrasio, Waltrudis Buck…Kiekviena svajonė turi savo kainą. Filmo pirmojoje dalyje veiksmas vyksta 1987-aisiais. Jaunas biržos makleris Badas Foksas (aktorius Charlie‘is Sheenas), bet kokia kaina siekdamas sėkmės, laimingų aplinkybių dėka patenka po turtuolio Gordono Geko (akt. Michaelas Douglasas) „sparneliu“. Daug gyvenime pasiekęs Gordonas šiame jaunuolyje mato patį save ir tampa jo globėju bei mokytoju. Vieną pagrindinių gyvenimo taisyklių – kad kiekviena svajonė turi kainą – Gordonas puikiai perteikia Badui. Patekęs į situaciją, reikalaujančią radikalaus apsisprendimo, jaunasis makleris pasirenka gelbėti savo kailį ir padeda teisėsaugai 20-čiai metų už grotų patupdyti Gordoną.

Antroji „Volstryto“ dalis prasideda nuo kadrų, kuriuose bausmę atlikęs Gordonas Gekas užtrenkia už savęs kalėjimo duris ir žengia į 2008-ųjų realybę, kurioje protingi žmonės jau suprato, kad prasideda pasaulinė finansų rinkų griūtis.

Vienas iš supratusiųjų yra jaunas, tačiau itin šviesaus proto makleris Džeikobas Mūras (akt. Shia LaBeoufas). Kartu su milžinišką gyvenimo patirtį turinčiu Gordonu jie abu bandys įtikinti Volstryto bendruomenę atsikvošėti ir pažvelgti į akis nenumaldomai artėjančiai katastrofai.
Raktažodžiai: Volstrytas pinigai nesnaudžia online, Volstrytas 2010 online, Wall Street: Money Never Sleeps (2010) online, Dramos, filmai dykai, filmux.eu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork