Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Overdrive. Greičio įkaitai / Overdrive (2017)

Overdrive. Greičio įkaitai / Overdrive (2017)
+14
(balsavo:4)

  • Metai: 2017
  • Žanras: Veiksmo, Trileriai
  • Trukmė: 01:28:20
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Antonio Negret

Vaidina: Ana de Armas, Scott Eastwood, Gaia Weiss, Freddie Thorp, Clemens Schick, Affif Ben Badra, Simon Abkarian, Moussa Maaskri, Frédéric Anscombre, Abraham Belaga, Kaaris, Yann Sundberg, Magne-Håvard Brekke, Tom Leeb, Fabian Wolfrom, Joshua Fitoussi, Philippe Ohrel, Pierre-Marie Mosconi, Mickaël Collart, Marc de Panda…

1 Player
2 Player


Du automobilių vagišiai, broliai Andrew ir Garrettas Frostai, tikėdamiesi „naujų galimybių“ leidžiasi į ilgą kelionę po Pietų Prancūziją. Žinoma, į nuostabaus grožio regioną juos atvilioja ne atostogos, o užsakymas.

Broliai, kurių taikinyje visada būna tik patys brangiausi ir prabangiausi automobiliai, gauna užsakymą pavogti milijonus eurų kainuojantį 1937-ųjų „Bugatti“. Tačiau šįkart „versle“ iškyla keblumų. Pirmoji nesėkmė: jie įkliūna. Antroji bėda: automobilis priklauso vietinės mafijos bosui.

Mainais į savo gyvybes, nusikaltėlių bosas broliukams įsako pavogti didžiausio jo varžovo Maxo Clempo automobilį. Ir ne bet kokį, o 1962-ųjų „Ferrari 250 GTO“! Štai čia nuotykiai ir prasideda!

Įtempo siužeto prancūziškas veiksmo trileris „Overdrive“ – geriausia pramoga tiems, kurie mėgsta greitį, automobilius ir keliones... Nes ši kelionė po Pietų Prancūziją atneš daugiau bėdų, nei du broliai vagišiai įsivaizdavo...Raktažodžiai: Overdrive. Greičio įkaitai 2017 online Overdrive 2017 žiureti filma Overdrive Greičio įkaitai Greičio įkaitai online filmas Overdrive Greičio įkaitai online nemokamai moviex.org ziureti greicio ikaitai be registracijos internetu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau, SVEČIAI negali komentuoti šio filmo.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork