Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
28 dienos po ... / 28 Days Later... (2002)
2002 Filmai / Dramos / Trileriai / Siaubo IMDB: 7.6

28 dienos po ... / 28 Days Later... (2002)
+9
(balsavo:2)

  • Metai: 2002
  • Žanras: Dramos, Siaubo, Trileriai
  • Trukmė: 01:53:07
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Danny Boyle

Vaidina: Alex Palmer, Bindu De Stoppani, Jukka Hiltunen, David Schneider, Cillian Murphy, Toby Sedgwick, Naomie Harris, Noah Huntley, Christopher Dunne, Emma Hitching, Alexander Delamere, Kim McGarrity, Brendan Gleeson, Megan Burns, Justin Hackney, Luke Mably, Stuart McQuarrie, Ricci Harnett, Leo Bill, Junior Laniyan…Gyvūnėlių teisių gynėjų grupė įsilaužia į mokslinių tyrinėjimų laboratoriją, kurioje randa narvuose įkalintas šimpanzes, priverstas matyti ekranuose rodomus smurtinius vaizdus. Ignoruodami baisius mokslininko perspėjimus, kad beždžionės yra užkrėstos, pradeda išlaisvinti gyvūnus ir staiga tampa įsiutusių tvarinių kruvinos atakos aukomis.

28 dienos po... Jis atsibunda iš komos būsenos apleistoje Londono intensyvios slaugos ligoninėje. Nesuprasdamas kas dedasi aplink, jis klajoja koridoriais ieškodamas kitų ir pagaliau patenka į gatves, kur šaukiasi pagalbos, tačiau gatvės tarsi iššluotos. Ieškodamas prieglobsčio Džim nuklysta į bažnyčią, kur randa ant grindų krūvą sukritusių lavonų. Staigus triukšmas perspėja Džimą apie kunigo buvimą, tačiau neįtikėtinas greitis, krauju pasruvusios akys ir žudantis klyksmas priverčia vaikiną bėgti.

Triukšmas pritraukia kitus užkrėstuosius, todėl Džim panikuodamas ir sumišęs bėga tamsiomis gatvėmis nuo vis didėjančio besivejančių būrio. Staigus sprogimas praneša apie išgelbėtojus Seliną ir Marką, kurie suteikė Džimui saugumą ir viską paaiškina apie nenugalimą krauju perduodamą infekciją, pasklidusią visoje Britanijoje, o gal ir visame pasaulyje. Užkrėstieji vienijasi į dideles grupes.

Vėliau su Selina suranda neužkrėstus tėvą su dukra, kartu keliauja Šiaurės kryptimi bandydami išgyventi, tačiau jie dar nežino, kad blogiausia dar tik bus...c7ynwAgQlDQ
Raktažodžiai: 28 dienos po 2002 online filmas 28 dienos po online žiureti filma 28 dienos po dykai 28 Days Later (2002) nemokami filmai online moviex.in

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau, SVEČIAI negali komentuoti šio filmo.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork