Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Tobuli melagiai (2016)
2016 Filmai / Dramos / Komedijos IMDB: 7.8

Tobuli melagiai (2016)
+4
(balsavo:1)

  • Metai: 2016
  • Žanras: Komedijos, Dramos
  • Trukmė: ~97 min.
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: Labai gera
  • Režisavo: Paolo Genovese

Vaidina: Giuseppe Battiston, Anna Foglietta, Marco Giallini, Edoardo Leo, Valerio Mastandrea, Alba Rohrwacher, Kasia Smutniak, Benedetta Porcaroli, Elisabetta De Palo, Tommaso Tatafiore, Noemi Pagotto

Eva ir Rokas ruošia vakarienę ir į svečius pasikviečia rūšinio vyno ekspertus Lelę su Karlota bei neseniai susituokusius Bjanką ir Kozimą. Jų vienišius bičiulis Pepė buvo pasižadėjęs pagaliau pristatyti savo sužadėtinę, bet paskutinę minutę atšaukia ketinimus dėl mylimąją užklupusios ligos. Kad vakaras neprailgtų, Eva pasiūlo žaidimą: visi mobilieji telefonai sugula ant vaišių stalo, kiekviena SMS žinutė perskaitoma girdint kompanijai, į kiekvieną skambutį atsiliepiama įjungus garsiakalbį. Paprasta ir aišku. Intriguojančio žaidimo tikslas – įrodyti, kad nė vienas neturi ko slėpti. Bet argi taip būna? „Mobilusis telefonas yra tarsi mūsų „juodoji dėžė“, – intriguoja filmo režisierius.

Italų „David di Donatello“ prizas už geriausią filmą ir scenarijų. Tribecos tarptautiniame festivalyje apdovanotas už geriausią scenarijų. Italijos kino žurnalistų specialus prizas, prizai už geriausią scenarijų ir dainą. Iš viso 13 kino apdovanojimų, 13 nominacijų.

Rodytas tarptautiniame Vilniaus kino festivalyje „Kino pavasaris“. Žiūrovų pripažintas populiariausiu festivalio filmu.[tags]Raktažodžiai:

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau, SVEČIAI negali komentuoti šio filmo.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork