Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2018-06-17 11:44:34
Trys Milijonai Euru (2017)

Trys Milijonai Euru (2017)
(balsavo:2)

  • Metai: 2017
  • Žanras: Komedijos
  • Trukmė: ~90 min.
  • Kalba: Lietuvių (Originalus)
  • Kokybė: Labai gera
  • Režisavo: Tadas Vidmantas

Vaidina: Aliona Alymova, Jonas Antanelis, Regina Arbaciauskaite, Jokubas Bareikis, Gintautas Bejeris, Jonas Braskys, Kestutis Cicenas, Rytis Cicinas, Tadas Gryn, Gytis Ivanauskas, Marius Jampolskis, Inga Jankauskaite, Vytautas Kaniusonis, Joana Danute Keturakyte, Antanas Kisunas, Vaida Lisikaite, Gabriele Malinauskaite, Vitalija Mockeviciute, Titas Motuzas, Arnas Petkevicius…Ar gali pinigai susukti protą, kai jo tiek mažai? Sugyventiniai Julius ir Živilė savo kailiu patyrė, jog į duris gali pasibelsti didžiulė sėkmė, kuomet dar vakar į jas beldėsi anstoliai.

Trys milijonai eurų - tai loterijos laimėjimas, patikrinsiantis ne tik VMI operatyvumą, bet ir tikros, lietuviškos meilės tvirtybę. Ar pavyks sugyventiniams grąžinti skolas ir neprisidaryti naujų? Draugai dėl pinigų tampa priešais, o priešai - draugais. Juliui teks juos atsirinkti, tuo pačiu nepamirštant moters, su kuria dar ką tik maudėsi skurde, o ne turtuose. Ką darytum tu, jei laimėtum daugiau eurų, nei dar likę neemigravusių lietuvių? Kurias svajones pradėtum pildyti pirmiausiai? Naujausia Tado Vidmanto komedija - „TRYS MILIJONAI €URŲ“
Raktažodžiai: Trys Milijonai Euru, Trys Milijonai Euru filmas

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork