Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Stalingradas / Stalingrad (2013)
2013 Filmai / 2013 metų / Dramos / Kariniai / Veiksmo IMDB: 5.6

Stalingradas / Stalingrad (2013)
+36
(balsavo:8)

  • Metai: 2013
  • Žanras: Veiksmo, Dramos, Kariniai
  • Trukmė: 02:14:56
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Fyodor Bondarchuk

Vaidina: Mariya Smolnikova, Yanina Studilina, Pyotr Fyodorov, Thomas Kretschmann, Sergey Bondarchuk, Dmitriy Lysenkov, Andrey Smolyakov, Aleksey Barabash, Oleg Volku, Heiner Lauterbach, Polina Raykina, Anna von Haebler, Yuriy Nazarov, Mariya Sittel, Petar Zekavica, Dmitriy Kochkin, Georges Devdariani, Philippe Reinhardt, Christoph Gawenda, Oksana Bazilevich…

Vėlyvą 1942-ųjų metų vasarą vokiečių armija, remiama uraganinio lėktuvų bombardavimo, pradėjo Stalingrado (dabartinis Volgogradas) puolimą. Taip prasidėjo penkis mėnesius ir dešimt dienų trukęs mūšis, kuris, daugelio istorikų nuomone, didžiąja dalimi nulėmė Antrojo pasaulinio karo baigtį. Viename kruviniausių susirėmimų žmonijos istorijoje daugybę karių bei technikos praradusi vokiečių armija atsigauti jau nebesugebėjo.

Žiaurios ir didingos istorijos ekranizavimo ėmėsi aktorius, prodiuseris ir režisierius Fiodoras Bondarčiukas, prieš penketą metų sukūręs kitą pompastišką filmą „Gyvenama sala". Pastaroji juosta savo laiku tapo brangiausiu Rusijos filmu istorijoje. Oficialus Rusijos kandidatas geriausio užsienio filmo „Oskarui" gauti taip pat yra pirmoji istorijoje ne Jungtinėse Valstijose IMAX formatu sukurta juosta.

„Stalingradas" pasakoja šešių Rusijos karių istoriją, kuomet, puolant vokiečių armijai, jie liko atkirsti nuo savųjų priešo teritorijoje. Apleistame ir iš dalies sugriautame name sutikę jauną nuo savo šeimos atskirtą merginą, rusų kariai ima ją globoti. Iš savo vado gavę įsakymą bet kokia kaina išlaikyti užimtas pozicijas, rusų šešetukas patenka į tikrą pragarą, kuriame ne tik privalo apsiginti nuo be atvangos puolančių vokiečių, bet ir apsaugoti bejėgę tautietę.

Kruvinų karo baisumų, siaubo ir skausmo fone skleidžiasi tyra draugystės, užuojautos ir meilės istorija.l5q8yiXK69I
Raktažodžiai: Stalingradas 2013 online žiureti filma Stalingradas online Stalingradas filmas online kariniai filmai online filmai dykai online moviex.in

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau, SVEČIAI negali komentuoti šio filmo.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork