Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Valkirija / Valkyrie (2008)
2008 Filmai / Dramos / Istoriniai / Kariniai / Trileriai IMDB: 7.1

Valkirija / Valkyrie (2008)
+10
(balsavo:2)

  • Metai: 2008
  • Žanras: Istoriniai, Dramos, Trileriai, Kariniai
  • Trukmė: 02:00:21
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Bryan Singer

Vaidina: Tom Cruise, Kenneth Branagh, Bill Nighy, Terence Stamp, Tom Wilkinson, Carice van Houten, David Bamber, Thomas Kretschmann, Harvey Friedman, Kenneth Cranham, Matthias Freihof ir kiti.


Valkirija – 2008 m. sukurta karinė drama, kurioje pasakojama tikrais įvykiais paremta istorija apie 1944 m. liepos 20 d. įvykdytą vokiečių karininkų pasikėsinimą į Adolfą Hitlerį.

Trečiojo Reicho pulkininkas Klausas fon Štaufenbergas (jį vaidina Tomas Cruise‘as) nėra tas, kuriuo dedasi. Užsitarnavęs pagarbą ir laipsnį Hitlerio vadovaujamoje kariuomenėje, pulkininkas iš tikrųjų trokšta nuversti diktatorių, kol pastarasis nesunaikino jo mylimos Vokietijos ir visos Europos.

Laikas nenumaldomai bėga, fiureris žengia į priekį, trypdamas žmogiškumo ir sąžinės apraiškas. Pulkininkas nusprendžia veikti. Kartu su nelengvai atrastų, tačiau jau ištikimais tapusių bendraminčių būreliu ir apsiginklavęs paties Hitlerio atsargoje laikoma strategija – planu, pavadintu „Valkirija“, Klausas fon Štaufenbergas imasi įgyvendinti savo tikslą – sunaikinti nacių vyriausybę iš vidaus.-YppIQUiE9Y
Raktažodžiai: Valkirija 2008 online žiureti filma Valkirija 2008 online Valkirija 2008 žiureti nemokamai Kariniai filmai Itoriniai moviex.in

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau, SVEČIAI negali komentuoti šio filmo.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork