Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2016-06-12 21:10:20
Beovulfas / Beowulf (2007)

Beovulfas / Beowulf (2007)
(balsavo:3)

  • Metai: 2007
  • Žanras: Veiksmo, Animaciniai, Fantastiniai, Nuotykiai
  • Trukmė: 01:54:43
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Sturla Gunnarsson

Vaidina: Ingvar Eggert Sigursson, Stellan Skarsgård, Sarah Polley, Eddie Marsan
Val­do­vui Hrot­ga­rui įsa­kius, ša­lies nu­my­lė­ti­nis Be­ovul­fas su bū­riu nar­sių ka­rių lei­dža­si gel­bė­ti ša­lies gy­ven­to­jų nuo siau­tė­jan­čio pa­bai­sos Gren­de­lio, kuris kasnakt nusitempdavo ir surydavo dešimtis geriausių valdovo kareivių. Niekas negalėjo sustabdyti baisiojo slibino. Beovulfas, narsiausias iš karžygių, išgirdęs apie slibino piktadarystes, vyksta į pagalbą, lydimas geriausių karių.

Atvykęs į vietą, Beovulfas pradeda abejoti, ar tikrai visame tame kaltas tik piktasis pabaisa, kai sužino apie slaptą valdovo Hrotgaro susitarimą. Pa­si­ro­do, pa­bai­sa yra vi­sai ne mi­ti­nis pa­da­ras, tu­rin­tis ma­giš­kų ga­lių, o žmo­gus, iš kū­no ir krau­jo, tokš­tan­tis at­ker­šy­ti už jam pa­da­ry­tą skriau­dą. An­ge­li­na Jo­lie fil­me vai­di­na pa­bai­sos Gren­de­lio mo­ti­ną.


Raktažodžiai: Beovulfas online, Beowulf online, animaciniai filmai, filmai vaikams, nuotykiu filmai, fantastiniai filmai, filmai online, be registracijos

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork