Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2015-10-08 11:21:57
Havajai 5.0 / Hawaii Five-0 (2012) 3 Sezonas

Havajai 5.0 / Hawaii Five-0 (2012) 3 Sezonas
(balsavo:1)

  • Metai: 2012
  • Žanras: Veiksmo, Kriminaliniai, Dramos
  • Trukmė: ~45 min.
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: Labai gera
  • Režisavo: Leonard Freeman

Vaidina: Alex O'Loughlin, Scott Caan, Daniel Dae Kim, Grace Park, Masi Oka, Taylor Wily, Michelle Borth, Dennis Chun1-24 serijos lietuvišku įgarsinimu
„Havajai 5.0“ – šiuolaikinis serialas apie naują rinktinį specialios paskirties būrį, kurio misija yra kovoti su nusikalstamumu saulėtuose salos paplūdimiuose. Detektyvas Stivas Magaretas, pasižymėjęs jūrų karininkas, pradėjęs tarnauti policijai, grįžta į Oahu tirti tėvo nužudymo bylą ir čia pasilieka po to, kai buvusi Havajų gubernatorė įtikina jį vadovauti naujai komandai: jo taisyklės, jos palaikymas, jokių apribojimų ir visi įgaliojimai medžioti didžiausius nusikaltėlius mieste.

Prie Magareto prisideda detektyvas Denis „Dano“ Viljamsas, buvęs Naujojo Džersio policininkas, – rojuje dirbantis žmogus, kuriam labiau patinka dangoraižiai nei pakrantė ir kuris yra pasiaukojęs išsaugoti saugią salą savo mažametei dukrai.

Komandoje dirba Činas Ho Kelis, buvęs Honolulu policijos detektyvas ir Magareto tėvo globotinis, neteisingai apkaltintas korupcija, daktaras Maksas Bergmanas, keistasis koroneris ir Čino pusseserė Kono Kalakava, graži bebaimė vietinė mergina, trokštanti įsitvirtinti departamento rintinėje komandoje.

Komandai padeda leitenantė Katerina Rolins, pasišventusi kariškė, turinti romantiškų jausmų Magaretui. Magaretas pasižada išaiškinti savo tėvo bylą, kai tuo tarpu išskirtinis būrys „5.0“, kurio nariai ginčijasi ir juokauja tarpusavyje, yra pasiryžęs pašalinti blogio apraiškas iš 50-osios valstijos.
Raktažodžiai: Havajai 5.0, Hawaii Five-0, nemokami filmai online, serialai internetu, serialai lietuviu kalba, žiūrėti už dyka, filmux.eu, sereliai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork