Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2015-12-13 12:01:47
Keturi Kambariai / Four Rooms (1995)

Keturi Kambariai / Four Rooms (1995)
(balsavo:1)

  • Metai: 1995
  • Žanras: Komedija, Kriminalinis
  • Trukmė: 01:37:48
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: Labai gera
  • Režisavo: Quentin Tarantino, Robert Rodriguez, Allison Anders , Alexandre Rockwell

Vaidina: Tim Roth, Antonio Banderas, Quentin Tarantino, Marisa Tomei, Bruce Willis, Madonna, Salma Hayek, Ione Skye, Lili Taylor, Alicia Witt, Jennifer Beals, Sammi Davis, Amanda De Cadenet, Valeria Golino, Lana McKissack, David Proval, Tamlyn Tomita ir kt.

Naujųjų metų išvakarės viešbutyje, menančiame praeities populiarumą, tačiau išgyvenančiame ne pačius geriausius laikus.

Todėl tą naktį tebuvo užimti tik keturi kambariai, kuriuose apsigyveno itin keistos kompanijos: - moterys, siekiančios atgaivinti meilės dievaitę, pakvaišusi pora su išskirtiniais polinkiais, gangsterių šeima, nesusitvarkanti su savo vaikais ir kino žvaigždės, besilažinantys iš savo pirštų.

Viešbučio budėtojui Tedui tai pirmoji darbo diena. O paskirtas jis čia buvo, idant švenčių metu pastovų personalą galima būtų paleisti atostogų. Tedas nėra viešbučio budėtojas iš prigimties ir gabumais šioje srityje jis taip pat nepasižymi. Jis supainioja iškvietimus, kambarius, paslaugas ir dėl to įsivelia į kvailas ir klaikias istorijas. Keturi kambariai – keturios istorijos. Filmą kūrė keturi režisieriai.
Raktažodžiai: Keturi kambariai online, Four Rooms online, žiureti komedijas online, nemokami filmai internetu, filmai online, be registracijos

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork