Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2016-02-20 21:45:17
Maksas ir Maksimonstrai / Where the Wild Things Are (2009)

Maksas ir Maksimonstrai / Where the Wild Things Are (2009)
(balsavo:1)

  • Metai: 2009
  • Žanras: Dramos, Fantastiniai, Nuotykiai, Šeimai
  • Trukmė: 01:41:01
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: Labai gera
  • Režisavo: Spike Jonze

Vaidina: Max Records, Pepita Emmerichs, Max Pfeifer, Madeleine Greaves, Joshua Jay, Ryan Corr, Catherine Keener, Steve Mouzakis, Mark Ruffalo, James Gandolfini, Vincent Crowley, Paul Dano.,,Maksas ir Maksimonstrai’’ – nepaprasto grožio, nuoširdi fantastinė nuotykių drama apie meilius, šiltus ir stebuklingus nuotykius, pastatyta pagal vaikų mėgiamą Maurice’o Sendako knygą.
Šiame filme vaizduojamas fantastinis nepaklusnaus vaiko susikurtas pasaulis. Kai Maksas nubaudžiamas ir užrakinamas miegamajame, kovodamas su nuoboduliu jis pradeda fantazuoti… Vietoj savo kambario berniukas Maksas atsiduria mažoje valtelėje, plaukiančioje į paslaptingą šalį. Ten gyvena labai keisti, bauginančios išvaizdos sutvėrimai. Berniukas su jais susidraugauja ir net yra paskelbiamas tos šalies karaliumi. Tačiau namų šiluma neatstos įdomios šalies – po tam tikro laiko Maksui kyla didžiulis noras grįžti į savą aplinką.
Naujame Spike‘o Jonze‘o filme skamba Arcade Fire kūrinys "Wake Up", o taip pat kiti Yeah Yeah Yeahs vokalistės Karen O, Bradford Cox ir kompozitoriaus Carter Burwell parinkti muzikiniai kūriniai.
Nepaprasto grožio nuoširdi ir šilta fantastinė pasaka apie meilius, šiltus ir stebuklingus nuotykius
Raktažodžiai: Maksas ir Maksimonstrai online, filmai lietuviu kalba, nemokami filmai, filmux.eu, televizija internetu, nemokama televizija, filmai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork