Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Ties riba / Fringe (3 sezonas) (2010)
2010 Naujausi filmai / Serialai IMDB: 6.5

Ties riba / Fringe (3 sezonas) (2010)
+5
(balsavo:1)

  • Metai: 2010
  • Žanras: Dramos,Mistiniai,Moksliniai,Trileriai
  • Trukmė: 43 min
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: J.J. Abrams,Alex Kurtzman,Roberto Orci

Vaidina: Anna Torv,Joshua Jackson,Jasika Nicole,John Noble,Lance Reddick

Ties riba (3 sezonas) - 1 Serija (LT)

Ties riba (3 sezonas) - 2 Serija (LT)

Ties riba (3 sezonas) - 3 Serija (LT)

Ties riba (3 sezonas) - 4 Serija (LT)

Ties riba (3 sezonas) - 5 Serija (LT)

Ties riba (3 sezonas) - 6 Serija (LT)

Ties riba (3 sezonas) - 7 Serija (LT)

Ties riba (3 sezonas) - 8 Serija (LT)

Ties riba (3 sezonas) - 9 Serija (LT)

Ties riba (3 sezonas) - 10 Serija (LT)

Ties riba (3 sezonas) - 11 Serija (LT)

Ties riba (3 sezonas) - 12 Serija (LT)

Ties riba (3 sezonas) - 13 Serija (LT)

Ties riba (3 sezonas) - 14 Serija (LT)

Ties riba (3 sezonas) - 15 Serija (LT)

Ties riba (3 sezonas) - 16 Serija (LT)

Ties riba (3 sezonas) - 17 Serija (LT)

Ties riba (3 sezonas) - 18 Serija (LT)

Ties riba (3 sezonas) - 19 Serija (LT)

Ties riba (3 sezonas) - 20 Serija (LT)

Ties riba (3 sezonas) - 21 Serija (LT)

Ties riba (3 sezonas) - 22 Serija (LT)


Serialą „Ties riba“ („Fringe“) sukūrė žinomo serialo „Dingę“ autorius J. J. Abramsas. Jis sako, kad kūrėjai atsižvelgė į žiūrovų pageidavimus ir šis naujas jo darbas bus lygiai toks pat įdomus kaip jo garsusis serialas „Dingę“, tik ne toks komplikuotas.

„Dingę” turėjo komplikuoto serialo reputaciją. Serialo, kurio turi žiūrėti kiekvieną seriją. „Ties riba“ bus eksperimentas mums. Tikimės, kad galime sukurti serialą, kurio kiekviena serija turėtų savo istoriją su pabaiga, nors serialas būtų vientisas kūrinys“, - sakė „Dingę“ serialo autorius J. J. Abramsas.
Bendraautorius Robertas Orcis pastebėjo, kad „Ties riba“ sėmėsi įkvėpimo iš „X failų“, bet personažai bus kitokie, o požiūris į žanrą - visiškai naujas.

Serialo centre - Bostone, Masačusetso valstijoje įsikūrusio Federalinio tyrimų biuro „Paribio skyriaus“ komanda, kuriai vadovauja Vidaus saugumo departamentas. Pasitelkdama alternatyvųjį „Paribio“ mokslą ir FTB metodus, komanda tiria „Pavyzdį“ – nepaaiškinamus, dažnai šiurpius įvykius, nutinkančius visame pasaulyje ir esančius už oficialiojo mokslo ribų: chimeras, mutantus, dvasinius gebėjimus, teleportacijas.

„Ties riba“ vaizduoja specialiosios agentės Olivijos Danham, pamišusio mokslininko Volterio Bišopo ir jo sūnaus, visų galų meistro Piterio Bišopo žygius tiriant įvairius alternatyvaus mokslo aspektus. Jų nedidelė elitinė valstybės pajėgų komanda kas savaitę leidžiasi gelbėti pasaulio ar bent nedidelės jo dalies. Bet kitaip, nei dauguma kitų serialų veikėjų, šitie bičiuliai viską daro su kruopelyte humoro ir lašeliu romantikos.
Regis, visame pasaulyje vykdomi kažkokie eksperimentai, pavadinti „Pavyzdžiu“: naujagimis subręsta, pasensta ir miršta per keletą minučių; autobuso keleiviai įklimpsta kažkokioje dervoje, tarsi musės gintare. Įvykių priežastis nežinoma. Olivija, Piteris ir Volteris gauna užduotį tirti tuos keistus įvykius ir nustatyti jų kaltininkus.

Su „Pavyzdžiu“ susijusi „Masinės dinamikos“ megakorporacija – pažangiausių pasaulio technologijų kompanija, kuriai priklauso daugybės naujų ir svarbių technologijų patentai. Jos priešas – bioteroristų organizacija DTP, Destrukcija per technologijų pažangą, kuri kelia visus tuos keistus reiškinius ir taip rengiasi destruktyviai technologinei vienvaldystei. Abi puses sieja nootropinis preparatas korteksifanas, kurį kadaise išrado Volteris ir jo partneris Viljamas Belas, dabartinis „Masinės dinamikos“ vadovas. Olivija ir daugelis kitų vaikystėje yra gavę šio preparato.

[tags]Raktažodžiai:

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau, SVEČIAI negali komentuoti šio filmo.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork