Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2016-03-31 21:39:15
Sugrįžimas į Žydrąją pakrantę / Return to the Blue Lagoon (1991)

Sugrįžimas į Žydrąją pakrantę / Return to the Blue Lagoon (1991)
(balsavo:7)

  • Metai: 1991
  • Žanras: Nuotykiai, Romantiniai, Drama
  • Trukmė: 01:41:54
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: Labai gera
  • Režisavo: William A. Graham

Vaidina: Milla Jovovich, Brian Krause, Lisa Pelikan, Courtney Barilla, Garette Ratliff Henson, Emma James, Jackson Barton, Nana Coburn, Brian Blain, Alexander Petersons ir kt.

XIX a. vidurys. Po vyro mirties, Sara, kartų su metų dukra Lili, grįžta iš Taičio į San Franciską. Tačiau laive įsisiautėjusi šiltinė dar labiau pakeičia Saros gyvenimą. Vienintelis būdas išsigelbėti – palikti mirtiną ligą nešantį laivą. Moteris su dukra ir dar vienu laive buvusiu vienišu berniuku įsodinama į gelbėjimo valtį ir paleidžiama į atvirą vandenyną. Vienintelis likimo pasiųstas šansas – negyvenama sala. Sara, kupina nepalaužiamo ryžto ir išradingumo,sugebėjo išgyventi ir įsikurti. Ji augino ir mokė vaikus, kol pneumonija pakirto ir jos gyvybę. Vaikai liko vieni su daugybe neatsakytų klausimų apie lyčių skirtumus, vyro ir moters tarpusavio santykius, meilės jausmą. Po daugelio metų atplaukęs laivas, sudrumsčia jų ramybę ir skausmingai keičia iki šiol turėtą pasaulio įsivaizdavimą.Raktažodžiai: Sugrįžimas į Žydrąją pakrantę online, Return to the Blue Lagoon online, romantiniai filmai, dramos filmai, nuotykiu filmai, be registracijos

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork