Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Jonukas ir Grytutė: raganų medžiotojai / Hansel and Gretel: Witch Hunters (2013)

Jonukas ir Grytutė: raganų medžiotojai / Hansel and Gretel: Witch Hunters (2013)
+47
(balsavo:11)

  • Metai: 2013
  • Žanras: Veiksmas, Fantastinis, Siaubo
  • Trukmė: 01:27:56
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Tommy Wirkola

Vaidina: Jeremy Renner, Gemma Arterton, Famke Janssen, Peter Stormare, Zoe Bell, Derek Mears, Monique Ganderton, Thomas Mann, Marik Enstad, Pihla Viitala, Christian Rubeck.
Brolių Grimų pasakoje Joniukas ir Grytutė atsiduria miške, į kurį juos atveda tėvas, paklusęs pamotės nurodymui atsikratyti vaikų. Brolis ir sesuo patenka į raganos, kurios namelis pastatytas iš cukraus ir kepinių, spąstus. Senolė pasiryžusi suėsti vaikus, o pastarieji, gelbėdamiesi, nudobia raganą, pavagia jos brangenybes ir pabėga. Vaikystėje šią istoriją vaikystėje girdėjome visi.

Nuo tos dienos, kai Joniukas ir Grytutė nužudė raganą, įviliojusią juos į meduolinį namelį, praėjo penkiolika metų. Vaikai užaugo ir nutarė užsiimti profesionalia raganų medžiokle.

Bėgant metams brolis ir sesuo įgijo vis daugiau patirties ir tapo kerštingais raganų medžiotojais, garsėjančiais profesionalumu ir gebėjimais meistriškai įvilioti auką į spąstus. Broliui ir seseriai puikiai atlikti savo darbą padeda ypatinga savybė: dėl nesuprantamų priežasčių raganų kerai jų neveikia.

Vieną dieną Augsburgo meras pateikia raganų medžiotojams naują užduotį – Joniukas ir Gretutė turi išlaisvinti miestą nuo ypatingai bjaurios raganos Muriel, kuri ketina aukoti miesto vaikus artėjančiame dviejų dienų raganų suvažiavime.

Regis, broliui ir seseriai tai neturėtų būti sunki užduotis, tačiau savo užduotį raganų medžiotojai privalo vykdyti kartu su brutaliu šerifu Beringeriu, įgaunančiu vis daugiau valdžios Augsburge ir vadovaujančiu beprotiškai savo paties raganų medžioklei.https://youtu.be/9246msCh7x4
Raktažodžiai: žiureti filma Jonukas ir Grytutė raganų medžiotojai Raganų medžiotojai filmas online geri filmai online žiureti siaubo filmus moviex.in

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau, SVEČIAI negali komentuoti šio filmo.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork