Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Akcentas (2014) 1 Sezonas

Akcentas (2014) 1 Sezonas
+5
(balsavo:1)

  • Metai: 2014
  • Žanras: Komedija, Pramoginė laida
  • Trukmė: ~ 10min
  • Kalba: Lietuvių (Originalus)
  • Kokybė: Gera
„Akcentas“ – tai ne tik laida apie viską. Tai žinomų žmonių išbandymas siekiant patikrinti kiek jie turi saviironijos. Komikas Olegas Surajevas kaskart įsijaučia į nevykusio žurnalisto vaidmenį: jis pašnekovams uždavinėja kvailus klausimus, nepataiko į mikrofoną, kalba akivaizdžiai neadekvačius dalykus, kuria nepatogias situacijas laidos svečiams. Kaip tik per jas labai dažnai atsiskleidžia tikrosios žinomų žmonių savybės.

Pats Olegas sako: „Nėra kvailų atsakymų – yra tik kvaili klausimai.“ Kaip tik tokius – juokingus, provokuojančius, o kartais visai su reportažų herojais nesusijusius klausimus laidoje „Akcentas“ uždavinės Olegas.

„Akcentas“ – ne tik humoro laida. Tai savikritiškas socialinis tyrimas, kuriame dalyvauja visi. Olegas nebijo pasijuokti iš savęs ir ragina nebijoti iš savęs pasijuokti kitus.

Kiekvieną „Akcento“ laidą sudaro dvi dalys – gyvas reportažas iš įvykio vietos ir interviu studijoje su žinomu kurios nors srities žmogumi.Raktažodžiai: AKCENTAS (2014) online AKCENTAS (2014) AKCENTAS moviex.org

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau, SVEČIAI negali komentuoti šio filmo.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork