Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2015-04-06 12:46:44
Šeimos bičas / Family Guy (1999) 2 Sezonas

Šeimos bičas / Family Guy (1999) 2 Sezonas
(balsavo:0)

  • Metai: 1999
  • Žanras: Animacija, Komedija
  • Trukmė: X~25min
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: Gera
  • Režisavo: Seth MacFarlane

Vaidina: Seth MacFarlane,Alex Borstein,Seth Green,Mila Kunis,Mike Henry,Danny Smith,Patrick Warburton,Lori AlanPilnas Sezonas 21 serija LT Kalba

Šeimos bičas / Family Guy (1999) 2 Sezonas
Šeimos galva Piteris Griffinas – stambus, padūkęs, mielas vyrukas nebijantis keistoje galvoje kirbančių minčių rėžti tiesiai šviesiai. Tiesa, dažniausiai tai darantis ne vietoj ir ne laiku.
Piterio šeimynoje - žmona Luis ir trys vaikai: Krisas, Meg ir Stivis bei protingiausias šeimos narys ir geriausias draugas šuo Brajanas.
Piteris su savo šeima gyvena mažoje Amerikos valstijoje Rod Ailende. Šeimos „bičas” pasiryžęs padaryti viską dėl savo mylimų žmonių, tik, žinoma, ne tuomet, kai žiūri televizorių.
Luis - šiuolaikinė namų šeimininkė. Ji randa laiko ne tik valgiui gaminti, namams tvarkyti, bet ir pianino pamokoms.Luis - sudėtinga ir paslaptinga moteris - vyro vidinis balsas, tik, deja, dažniausiai išklausomas, kai būna jau per vėlu.
Šešiolikmetė Meg kaip ir dauguma jos bendraamžių dažnai sugėdinama savo šeimos, tačiau kitos paauglės neturi tokio tėčio kaip Piteris, kuris bet kokią gėdą paverčia tikru menu.
Trylikametis Krisas – peraugęs berniukas, mėgstantis sočiai ir daug pavalgyti. Jis atrodo grėsmingai, tačiau negalėtų nuskriausti net musės.
Vienerių metų Stivio svarbiausias tikslas – visiškas viešpatavimas pasaulyje. O šuo Brajanas – ne tik iškalbingiausias narys Griffinų šeimoje, bet ir mokslininkas, džentelmenas turintis žaliąjį Rytų kovos diržą ir dar beprotiškai mėgstantis… „Martini”.


Raktažodžiai: Šeimos bičas, Šeimos bičas 2 sezonas, Šeimos bičas 2 sezonas online, Family Guy (1999), Family Guy (1999) season 2 online, animaciniai filmai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Komentarai (1)
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork