Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2015-06-01 11:43:19
Paskutinis šansas (2015)

Paskutinis šansas (2015)
(balsavo:0)

  • Metai: 2015
  • Žanras: TV laida, Info
  • Trukmė: X~30min
  • Kalba: Lietuvių (Originalus)
  • Kokybė: Gera
Pilnas sezonas 6 serijos
Lietuvoje skyrybos siautėja lyg giltinė – skirtingais keliais pasukti nusprendžia beveik kas antra šeima. Senoliai grūmoja pirštu, jog naujoji karta visiškai neturi kantrybės ir net nebando įveikti santykių krizės. Psichologai vieningai pritaria, kad žmonės įprato vieni kitus vartoti kaip daiktus, todėl pasibaigus malonumams „sugedęs” sutuoktinis būna paliekamas. Skyrybų advokatai išgyvena aukso amžių – už solidžius honorarus jie dalina vaikus, namus, baldus ir net kambarines gėles. Bet kaip sustabdyti šį skyrybų virusą ir išsaugoti bent vieną šeimą, kuri atsidūrė ant skyrybų slenksčio? Šią problemą spręsti imsis naujas LNK televizijos projektas „Paskutinis šansas”.

Penkios skirtingos poros bus pakviestos į terapiją. Tai – ne žaidimas, kur poros varžysis dėl prizo, tai – ne lenktynės, kuriose reikės įrodyti, kad esi stipriausias, tai – šansas geriau suprasti savo antrąją pusę ir vėl tapti laimingais kartu. Jeigu jūsų galvoje bręsta klausimai: Ar jis paliks mane, jei nepagimdysiu jam vaikų? Ar aš galėsiu pamiršti neištikimybę? Kaip susitaikyti, kad uždirbu gerokai mažiau? Mes gyvenam puikiai, bet kažkodėl jis man nesiperša – ar tai reiškia, kad jis niekados nenorės šeimos? Mes – skirtingų kultūrų, todėl sunku rasti kompromisą. Vyras labiau klauso mamos nei manęs – kas bus bus, jei aš nustosiu jį gerbti? Ji visą laiką mane žemina, todėl niekad nenoriu būti namuose – kaip man greičiau išsiskirti?

Jei tokios mintys sukasi jūsų galvoje, pasitarkite su antrąja puse ir užpildykite anketą. Tai, ką išgyvenate jūs – patiria visi, bet jūs galėsite parodyti, kad santykiai yra didelis darbas, kuris yra labai gerai apmokamas.


Raktažodžiai: serialai online, serialai internetu, žiureti online, žiūrėti inrernetu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork