Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Atpildas / A Man Apart (2003)

Atpildas / A Man Apart (2003)
+10
(balsavo:2)

  • Metai: 2003
  • Žanras: Drama, Trileris, Veiksmo, Kriminalinis
  • Trukmė: 01:49:27
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: Labai gera
  • Režisavo: F.Gary Gray

Vaidina: Vin Diesel, Larenz Tate, Timothy Olyphant, Jacqueline Obradors, Geno Silva

Kovos su narkotikų platinimu skyriaus DEA agentas Seanas Vetteris vadovauja operacijai, kurios metu suimamas vieno didžiausių Meksikos narkotikų kartelio Tijuanoje vadeiva Meno Lucero. Jaunasis pareigūnas šį nusikaltėlį persekiojo daugiau nei 7 metus ir tik šį kartą kruopščiai suplanuotas reidas atnešė sėkmę. Narkotikų mafijos bosas likusią gyvenimo dalį turės praleisti Kalifornijos kalėjime, todėl karštligiškai kalba apie greitą susidorojimą.

Tą puikiai suprasdamas Seanas Vetteris stengiasi apsaugoti artimiausius žmones, bet jam nepavyksta visą laiką išlaikyti budrumą. Samdomi žudikai nutraukia laimingą policijos pareigūno gyvenimą ir žiauriai nužudo jo žmoną Stacy.

Seanas klaidingai įtaria, kad tai galėtų būti Meno Lucero žmonių darbas. Aplankęs kalėjime savo didžiausią priešą, jaunuolis išsiaiškina, kad Meksikos narkotikų rinkoje įsiviešpatavo naujas niekšas ir kad būtent jis yra atsakingas už mylimosios mirtį.

Užėmęs narkomafijos boso vietą nusikaltėlis slepia savo tikrąją asmenybę ir yra žinomas tik pravarde "Diablo". Kas jis toks?

Tai turės išsiaiškinti keršto trokštantis Seanas Vetteris kartu su savo kolega Demetrijumi. Mirtinai sumušęs vieną iš įtariamųjų, jaunasis agentas yra priverstas atiduoti ginklą ir pareigūno ženklelį.Raktažodžiai: Atpildas Atpildas online Atpildas 2003 A Man Apart online A Man Apart 2003 žiureti filmus nemokamai filmai internetu be registracijos

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau, SVEČIAI negali komentuoti šio filmo.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork