Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2016-04-22 23:36:27
Prisikėlęs iš pragaro: Prisikėlimas / Hellraiser: Deader (2005)

Prisikėlęs iš pragaro: Prisikėlimas / Hellraiser: Deader (2005)
(balsavo:2)

  • Metai: 2005
  • Žanras: Siaubo, Mistinis, Trileris
  • Trukmė: 01:28:40
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: Labai gera
  • Režisavo: Rick Bota

Vaidina: Kari Wuhrer, Paul Rhys, Simon Kunz, Marc Warren, Georgina Rylance, Doug Bradley, Linda Marlowe, Constantin Barbulescu, Matthew Delamere ir kt.

Londono žurnalistė Eimė Klein gauna keistą ir šiurpią užduotį. Redaktorius Čarlis parodo jai vaizdajuostę, kurioje užfiksuotos mistinės Rumunijos požemiuose susibūrusios grupuotės apeigos. Įraše matosi žmogaus nužudymas ir prisikėlimas. Sunkių temų nevengianti žurnalistė skuba į Bukareštą. Adresu, iš kur buvo atsiųsta vaizdajuotė, Eimė randa merginą be gyvybės ženklų, rankose laikančią paslaptingą dėžutę. Eimė parsineša radinį į viešbutį. Pravėrus dėžutę, prasideda atvykėlės kelias pragaran. Žurnalistė sužinos kur kas daugiau, nei reikia intriguojančiam straipsniui... Tik ar šios žinios nebus mirtinai pražūtingos?Raktažodžiai: Prisikėlęs iš pragaro Prisikėlimas online, Hellraiser Deader online, diaubo filmai online, žiureti filmus internetu, nemokami filmai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork