Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2016-12-10 00:40:38
Didysis skrydis / Yellowbird (2014)

Didysis skrydis / Yellowbird (2014)
(balsavo:5)

  • Metai: 2014
  • Žanras: Animacinis, Šeimai, Komedija, Nuotykių
  • Trukmė: 01:30:10
  • Kalba: Lietuvių (Dubliuotas)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Christian De Vita

Vaidina: Arthur Dupont, Sara Forestier, Bruno Salomone, Pierre Richard, Isabelle Renauld

Pagaliau sužinosime, kokius nuotykius kasmet patiria milijonai paukščių išsiruošusių žiemoti į šiltuosius kraštus.

Geltonasis yra mažas ir mielas našlaitis paukščiukas, kuris niekad iki šiol nėra palikęs savo lizdo ir niekada neturėjo mylinčios šeimos, nors ją turėti yra didžiausia ir nuoširdžiausia jo svajonė.

Vieną dieną įprastą jo gyvenimą aukštyn kojomis apverčia netikėtumas: prieš pat kelionę į šiltuosius kraštus susižeidžia paukščių pulko lyderis Darius. Kaip ir kasmet paukščių pulkas planavo žiemoti migruoti į Afriką, tačiau likę be lyderio, kuris turėjo rodyti kelią, jie rizikuoja likti žvarbioje Europoje.

Kelionės lyderio pareigas Darius privalo perduoti pirmam sutiktam paukščiui, o juo tampa Geltonasis! Jokios patirties nei gyvenime, nei kelionėse neturintis Geltonasis turės išmokti visų lyderio bruožų ir šimtus savo gentainių saugiai palydėti į Afriką. Jaudinantys nuotykiai prasideda!

Šis šiltas ir šviesus filmukas - režisūrinis Christian De Vita debiutas. Ištikimas režisieriaus Weso Andersono draugas ir kolega padėjo režisieriui kuriant filmus „Viešbutis Grand Budapest", „Šaunusis ponas Lapinas" ir „Mėnesienos karalystė". Režisieriaus filmų kraityje ir darbas Timo Burtono animaciniame filme „Frankevynis".
Raktažodžiai: žiureti Didysis skrydis, Didysis skrydis 2014 online, nemokami filmai online, animaciniai filmai online, žiūrėti už dyka, filmux.eu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork