Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2015-08-26 18:53:39
Nėra ką prarasti / Nothing to Lose (1997)

Nėra ką prarasti / Nothing to Lose (1997)
(balsavo:0)

  • Metai: 1997
  • Žanras: Veiksmo, Nuotykiai, Komedijos, Kriminaliniai
  • Trukmė: 01:37:58
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: Labai gera
  • Režisavo: Steve Oedekerk

Vaidina: Martin Lawrence, Tim Robbins, John C. McGinley, Giancarlo Esposito, Kelly Preston, Michael McKean, Rebecca Gayheart, Susan Barnes, Irma P. Hall, Samaria Graham, Marcus T. Paulk, Penny Bae Bridges, Steve Oedekerk, Mary Jo Keenen, Lisa Mende, Clark Reiner, Ned Gill, Patrick Cranshaw, Randy Oglesby, Steven M. Porter…Nikas Bimas neblogai uždirba ir laimingai gyvena su gražuole žmona. Tačiau kartą anksčiau grįžęs į namus, užtinka mylimąją su savo bosu. Nieko nesakęs Nikas sėda į džipą ir važiuoja, kur akys veda. Sankryžoje jį užpuola pistoletu ginkluotas juodaodis vaikinas. Nikas užrakina jį automobilyje ir dumia visu greičiu pirmyn - juk jam nėra ko prarasti. Sustoja Nikas tik dykumoje - čia įvyksta nedidelės grumtynės.

Tačiau pamažu Nikas susidraugauja su Ti Polu ir jiedu sugalvoja planą, kaip atkeršyti Niko bosui. Tačiau netrukus vyrukams tenka susidurti su tikrais gangsteriais.


Raktažodžiai: filmai online, filmai internetu, filmai lietuviu kalba, filmai be registracijos, Filmai internete, filmux.eu, filmux.eu, žiūrėti filmus internetu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork