Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2015-09-26 15:14:58
Angelas / Angel (2000) 2 Sezonas LT SUB

Angelas / Angel (2000) 2 Sezonas LT SUB
(balsavo:1)

  • Metai: 2000
  • Žanras: Veiksmo, Dramos, Fantastiniai, Trileriai
  • Trukmė: ~45 min.
  • Kalba: Lietuvių (Subtitrai)
  • Kokybė: Labai gera
  • Režisavo: David Greenwalt, Joss Whedon

Vaidina: David Boreanaz, Alexis Denisof, J. August Richards, Charisma Carpenter, Andy Hallett, Amy Acker1-22 serijos lietuviškais subtitrais
Serialas "Angelas", sukurtas Džošo Vedono ir Deivido Grynvalto, yra vadinamasis "spinofas" nuo serialo "Bafė - vampyrų žudikė", pasakojantis apie vampyro, vardu Angelas, gyvenimą Los Andžele. Serialo požymis buvo tas, kad jis pasižymėjo tamsesnėmis temomis nei "Bafė - vampyrų žudikė" ir buvo nukreiptas daugiau "į vyrų auditoriją". Taip pat, veiksmas vyksta lygiagrečiai ir kartais siužetas arba veikėjai sutampa su "Bafės - vampyrų žudikės" ketvirtame sezone vaizduojamu veiksmu ar veikėjų poelgiais.

Serialas prasideda nuo ten, kur baigėsi trečiasis "Bafės - vampyrų žudikės" sezonas, t.y. Angelo išvykimu iš Sanideilo ir jau po kurio laiko žiūrovai mato sceną, kaip Angelas, sėdėdamas kažkokiame aptriušusiame bare, lieja savo girtą širdgėlą nepažįstamam žmogui: apie išsiskyrimą su Bafe ir kodėl jis atvyko į Los Andželą. Šiame mieste Angelas susitinka su pusiau žmogumi, pusiau demonu, vardu Doilas, kuris teigia esąs siųstas Galių Kurios Esą (trečiajame sezone "Bafės" išspjovusių Angelą iš pragaro gelmių į žmonių pasaulį) tam, kad padėtų Angelui susidoroti su jam atiteksiančia užduotimi - gelbėti žmones nuo juos kamuojančių antgamtinių bėdų ir, galbūt, tuo pačiu išpirkti ankstesnes savo nuodėmes, kurias Angelo alter ego vardu Angelusas, pridarė prieš kelis amžius, būdamas "Aurelijaus Oridino" dalimi ir sėdamas chaosą bei pjūtį po visą Europą.

Šiuo klausimu Angelas yra skeptiškas, nelabai tikintis, kad jo padėjimas žmonėms, galėtų atpirkti visas jo nuodėmes, tačiau, įdomumo dėlei, jis sutinka su Doilo pasiūlymu, bijodamas, kad jeigu ir toliau liks atokiai nuo mirtingųjų, jis gali atvirsti į savo buvusį alter ego. Per pirmąją užduotį Angelas susitinka su Kordelija Čeis, sena pažįstama, gyvenusia Sanideile, Los Andžele besiekiančia tapti žymia aktore, tačiau jos gyvenimas pasisuka taip, kad jai skirta bus tapti ne aktore, o padėti Angelui ir Doilui judviejų misijoje.

Sėkmingai susitvarkius su pirmąja užduotimi, Angelui Kordelija pasiūlo atidaryti privačių seklių agentūrą, kuri specializuotųsi padėjimu nuskriaustiesiems. Sprędamas jų problemas, Angelas susipažįsta su jauna detektyve Keite Lokli. Ši judviejų draugystė tampa pilna keblumų, nes ryšiai su Angelu yra gyvybiškai pavojingi mirtingiesiems.

Priedo, Angelo atliekama veikla patraukia advokatų kontoros "Volframas ir Hartas" dėmesį, kurių pagrindiniai klientai yra iš antgamtinio pasaulio ir jiems nėra paranku, kad jų klientų gretos sparčiai yra retinamos...

"Metacritic" pirmąjį sezoną įvertino 76 balais iš 100 galimų.
IMDB.com žiūrovų pirmojo sezono vertinimas buvo 7,72 balai iš 10 galimų.
Deividas Borenazas gavo "Saturn Award" už geriausią vaidmenį televiziniame seriale.
Pirmasis sezonas prikaustė vidutiniškai 4.8 milijono žmonių dėmesį.
Raktažodžiai: Angelas, Angel, serialai internetu, serialai online, serialai lietuviu kalba, serialai online nemokamai, nemokami serialai, nemokami serialai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork