Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2016-02-08 15:15:39
Paskutinioji karalystė / The Last Kingdom (2015) 1 Sezonas

Paskutinioji karalystė / The Last Kingdom (2015) 1 Sezonas
(balsavo:10)

  • Metai: 2015
  • Žanras: Veiksmo, Istoriniai, Romantiniai
  • Trukmė: ~60 min.
  • Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas)
  • Kokybė: Labai gera

Vaidina: Alexander Dreymon, Nicholas Rowe, Emily Cox, Ian Hart, David Dawson, Tobias Santelmann, Adrian Bower, Simon Kunz, Brian Vernel, Rune Temte, Thomas W. Gabrielsson, Eliza Butterworth1-8 serijos lietuvišku įgarsinimu
Dauguma 9-tame amžiuje prieš mūsų erą sukurtų atskirų karalysčų, pavyzdžiui, Anglija, buvo užgrobta Vikingų. Tik Vesekso Didžioji Britanija nepaklūsta tariamai įsivaizduojamam Karaliui Alfredui Didžiajam. Tai ir yra paskutinioji karalystė.
Šioje audringoje aplinkoje gyvena Uhtredas. Gimęs Saksonijos didiko sūnumi, dėl Vikingų kaltės lieka našlaičiu, tada pagrobiamas ir auginamas kaip savas. Jis yra priverstas pasirinkti tarp savo šalies, kurioje gimė, ir žmonių, kurie jį augino. Kas jis – Saksas ar Vikingas? Norėdamas įrodyti savo prigimtinę teisę, Uhtredas privalo žengti didelį pavojingą žingsnį apsvarstant abi puses, ir jeigu jis apsimes, kad gimė naujoje valstybėje, galų gale galės užimti savo protėvių žemes.

,,Paskutinioji karalystė" – tai didvyriškų mirčių ir epinių mūšių vaizdavimas, bet turintis gilią teminę prasmę, apimančią politiką, religiją, karą, drąsą, meilę, ištikimybę ir pasaulinį mūsų asmenybės tyrinėjimą. Jungiant tikras istorines figūras ir įvykius su pramanytais veikėjais, tai istorija apie tai, kaip žmonės susivienija prieš vieną ikoniškiausių karalių istorijoje tam, kad atgautų savo žemes ir pastatytų vietą, kurią galėtų vadinti namais.


Raktažodžiai: Paskutinioji karalystė, The Last Kingdom, serialai online, nemokami serialai, serialai internete, serialai, kingdom, filmai online, filmai, movies, filmux.eu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork