Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2015-11-29 23:19:30
Berlyno stebuklas / The Miracle of Berlin (2008)

Berlyno stebuklas / The Miracle of Berlin (2008)
(balsavo:2)

  • Metai: 2008
  • Žanras: Dramos
  • Trukmė: 01:42:53
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: Labai gera
  • Režisavo: Roland Suso Richter

Vaidina: Kostja Ullmann, Karoline Herfurth, Veronica Ferres, Heino Ferch, Michael Gwisdek, André Hennicke, Gesine Cukrowski, Tino Mewes, Anna Loos, Hermann Beyer, Christian Blümel, Angelika Gersdorf, Harald Glitz, Christopher Karl Hemeyer, Aaron Hildebrand, Vinzenz Kiefer, Clemens Schick, Kevin Schleker, Julita Witt, Gabriele Domschke

1988-ieji metai, Rytų Berlynas. „Pankuojantis“ jaunuolis Markas pakliūna į milicijos ir saugumo akiratį. Režimo agonijos akivaizdoje jo sargai iš paskutinių jėgų stengiasi nepaleisti iš rankų slystančios valdžios ir nutildyti kiekvieną laisvės žodį.

Todėl Markui tenka skaudžiai sumokėti už savo jaunatviškus polėkius. Vaikinas priverstas išeiti tarnauti į VDR armijos gretas, kur jo laukia sunkūs išbandymai ir psichologinis teroras. Tuo metu šalyje bręsta permainos. Artėja 1989-ųjų metų lapkričio devintoji, kai Rytų ir Vakarų Berlyną skirianti siena grius ir pasaulis visiškai pasikeis.


Raktažodžiai: Berlyno stebuklas online, The Miracle of Berlin online, žiureti dramas online, nemokami filmai internetu, filmai online, filmai be registracijos

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork