Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2016-09-17 18:58:07
Paranormalūs reiškiniai: vaiduoklio dimensija / Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015)

Paranormalūs reiškiniai: vaiduoklio dimensija / Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015)
(balsavo:5)

  • Metai: 2015
  • Žanras: Mistiniai, Siaubo, Trileriai
  • Trukmė: 01:28:03
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Gregory Plotkin

Vaidina: Chris J. Murray, Brit Shaw, Ivy George, Dan Gill, Olivia Taylor Dudley, Chloe Csengery, Jessica Tyler Brown, Don McManus, Michael Krawic, Hallie Foote, Aiden Lovekamp, Cara Pifko, Mark Steger, Rebecca Larsen, Jae Bireley, Nathan Brewer, Doby Daenger, Maria Olsen

Į atokų namą Kalifornijoje įsikelia jauna šeima: internetinių žaidimų kūrėjas Rajanas, jo žmona Emilė ir jų dukrelė Leila. Vieną vakarą Rajanas ir jo jaunesnis brolis, kuisdamiesi namo palėpėje, suranda seną kino kamerą ir dėžę nufilmuotų juostų. Vienoje jų broliai pamato močiutę, dviem savo anūkėms pasakojančią apie antgamtinius reiškinius. Nepaisant to, kad juosta nufilmuota prieš daugiau nei 20 metų, viena iš mergaičių staiga įsistebeilija į jas stebinčius brolius. Atsipeikėję nuo išgąsčio ir toliau tyrinėdami rastos dėžės turinį, broliai netrukus suvokia, kad kino kamera gali fiksuoti kito pasaulio reiškinius, nematomus žmogaus akiai.

Netrukus jaunas tėvas su siaubu supranta, kad naujasis pomirtinio pasaulio būtybių taikinys – jo dukra. Rajanas privalo rasti būdą, kaip apsaugoti Leilą, kol dar ne per vėlu.


Raktažodžiai: Paranormalūs reiškiniai vaiduoklio dimensija online, Paranormalūs reiškiniai, filmai online, nemokamai, nemokami filmai, filmux.eu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork