Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2016-05-07 00:56:15
Vidury vandenyno / In the Heart of the Sea (2015)

Vidury vandenyno / In the Heart of the Sea (2015)
(balsavo:6)

  • Metai: 2015
  • Žanras: Veiksmo, Nuotykiai, Biografiniai, Dramos, Istoriniai, Trileriai
  • Trukmė: 02:01:43
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Ron Howard

Vaidina: Chris Hemsworth, Benjamin Walker, Cillian Murphy, Brendan Gleeson, Ben Whishaw, Michelle Fairley, Tom Holland, Paul Anderson, Frank Dillane, Joseph Mawle, Edward Ashley, Sam Keeley, Osy Ikhile, Gary Beadle, Jamie Sives, Morgan Chetcuti, Charlotte Riley, Nicholas Jones, Donald Sumpter, Richard Bremmer…Ko gero, sunku būtų surasti žmogų, negirdėjusį apie Mobį Diką. Tačiau nedaugelis žino, kad rašytoją Hermaną Melvilį savo kvapą gniaužiantį romaną apie gigantišką kašalotą ir didvyrišką jūreivių kovą su juo parašyti įkvėpė tikra istorija. Būtent šią istoriją, kurios vos pusė buvo atskleista garsiajame romane, išvysite „Nuostabaus proto” ir „Apolo 13” režisieriaus Rono Howardo kino filme „Vidury vandenyno“.

1820-ųjų metų žiemą banginių medžioklės laivas „Eseksas“ su 21 žmogaus įgula susidūrė su įniršusiu kašalotu. Gigantiškas banginis atakavo laivą ir jį paskandino. Išsigelbėję įgulos nariai liko dreifuoti mažose valtelėse vidury vandenyno, už pusantro tūkstančio kilometrų nuo artimiausio kranto. Srovių nešami link Pietų Amerikos, vyrai dreifavo tris mėnesius. Kapitonui atviroje jūroje ieškant artimiausio kelio į sausumą, o jo padėjėjui vis dar trokštant sumedžioti gigantiškąjį banginį, audrų, bado, troškulio ir nevilties kamuojami vyrai priversti peržengti turėtas padorumo ribas, paminti savo tvirčiausius įsitikinimus ir iš naujo įvertinti brangiausią turtą – gyvybę.
Raktažodžiai: Vidury Vandenyno online, In the Heart of the Sea online, žiureti naujausius filmus online, 2015 filmai internetu, filmai online, be registracijos

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork