Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Šokoladas / Chocolat (2000)
2000 Naujausi filmai / Filmai / Dramos / Romantiniai IMDB: 7.3

Šokoladas / Chocolat (2000)
+10
(balsavo:2)

  • Metai: 2000
  • Žanras: Dramos, Romantiniai
  • Trukmė: 02:01:49
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: Labai gera
  • Režisavo: Lasse Hallström

Vaidina: Alfred Molina, Carrie-Anne Moss, Aurelien Parent Koenig, Antonio Gil, Hélène Cardona, Harrison Pratt, Gaelan Connell, Elisabeth Commelin, Ron Cook, Guillaume Tardieu, Hugh O'Conor, John Wood, Lena Olin, Peter Stormare, Leslie Caron, Juliette Binoche, Victoire Thivisol, Judi Dench, Michèle Gleizer, Dominique MacAvoy…

Prancūzija, šeštojo dešimtmečio pabaiga. Į mažą provincijos miestelį atvyksta žavi ir paslaptinga jauna moteris Viana su savo dukra. Šiek tiek patyrinėjusi naujos vietovės įpročius ir papročius, Viana nutaria pradėti savo verslą.

Padedama smalsaus ir didžiai iniciatyvaus savo kaimyno – psichologijos žinovo, Viana atidaro šokolado krautuvėlę. Konservatyvūs miestelėnai susipažįsta su saldumynų ir kitų gana smerktinų dalykų teikiamais malonumais bei savo elgesiu sukelia rimtą miestelio dorovės saugotojų susirūpinimą.

Pastorius šokolado bei jo gaminių ragavimą laiko nuodėmingu įpročiu, o Vianą kaltina vaikučių tvirkinimu, nes krautuvėlė įsikūrusi tiesiai prieš bažnyčią. Vienintelis miestelio aristokratas rimtai išsigąsta dėl savo gentainių moralės, o miestelyje prasideda naujas gyvenimo etapas.


Filmas buvo nominutas 4 “Auksiniams gaubliams” ir 5 “Oskarams”. Tik pažiūrėję lyrinę komediją suprasite, kad tikrai šokolado niekada nebūna per daug.Raktažodžiai: Šokoladas online Chocolat online romantiniai filmai online nemokami filmai internetu filmai online filmai be registracijos moviex.org

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau, SVEČIAI negali komentuoti šio filmo.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork