Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2016-02-09 15:10:35
Veisenzė. Berlyno meilės istorija / Weissensee (2010) 1 Sezonas
2010 Naujausi filmai, Serialai, Dramos IMDB: 8.1

Veisenzė. Berlyno meilės istorija / Weissensee (2010) 1 Sezonas
(balsavo:2)

  • Metai: 2010
  • Žanras: Dramos
  • Trukmė: ~50 min.
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: PDTV
  • Režisavo: Friedemann Fromm

Vaidina: Florian Lukas, Uwe Kockisch, Jörg Hartmann, Ruth Reinecke, Katrin Saß, Anna Loos, Hansjürgen Hürrig, Stephan Grossmann, Hannah Herzsprung, Sven Lehmann, Claudia Mehnert, Ferdinand Lehmann1-6 serijos lietuvišku įgarsinimu
Rytų Berlynas, 1980-ieji. Karas seniausiai baigėsi, tačiau visuomenė suskaldyta ir nestabili, politiniai ir socialiniai nesutarimai niekur neišnyko. Tai liudija dviejų šeimų priešprieša. Lojali valdžiai ir partijai Kupferių šeima, kur tėvas ir vyriausias sūnus tarnauja komunistinės Vokietijos saugumo tarnybai Štazi, o jaunylis Martinas policininkas, ir disidentų Hausnerių šeimyna, kur dainininkę motiną nuolatos stebi organai, o duktė Julija laikoma politiškai nepatikima. Likimas suveda juos, kai Martinas įsimyli Juliją. Taip prasideda labai komplikuotas meilės romanas. Šeimos turi bandyti rasti bendrą kalbą. Ar sugebės jos egzistuoti kartu ir ar ši istorija netaps dar viena nelaimingos meilės istorija?
2011 metais filmas apdovanotas „German Author’s Award“, nominuotas „Prix Europa“, pirmosios šešios serijos parodytos Niujorko šiuolaikinio meno muziejuje.


Raktažodžiai: Veisenzė. Berlyno meilės istorija, Weissensee, serialai, nemokami serialai, naujausi serialai, filmux.eu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork